Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hogyan építik a több száz...

Hogyan építik a több száz méter magas felhőkarcolókat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Igazából azt nem értem, hogy amikor elérnek mondjuk egy 200-300 méteres magasságba, akkor utána azokat a darukat mivel és hogyan szedik le a magasból. Úgy értem, hogy amikor elérnek a csúcsra és fent a magasban ott vannak azok a daruk, amik az építkezéshez kellettek, akkor amikor már nincs rájuk szükség, hogyan távolítják el őket az épület tetejéről? Például láttam, hogy a Pécsi magas ház bontásához használt torony daru felállításához egy teherautó daruját használták. Persze az csak 80 méter magas volt, de egy jóval magasabb épület tetejéhez nem érnek fel a földről egy sima hagyományos daruval. Valaki tudna neked adni arról pontos leírást, hogy az ilyen magas épületek építése hogyan zajlik?
2017. jan. 17. 04:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=vx5Qt7_ECEE


Ezek a daruk képesek saját magukat felépíteni, tehát ez nem okoz problémát.

2017. jan. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!