Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerülne egy új ház...

Mennyibe kerülne egy új ház építése ha egy mintatervet választunk?

Figyelt kérdés

90-100 m2-es ház legyen, 3 szobával, amerikai konyhás nappalis


telek megvan, hogyan tovább? választunk valahol egy minta házat és megépítik? meg lehet oldani 15 millióból vagy felejtős ?


2017. febr. 8. 17:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
az tényleg fura ... de én csak a stílust mutattam, olcsóbb kivitelű házra gondoltam ... minimál :D kicsi, de aranyos és a miénk
2017. febr. 8. 22:20
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsi és aranyos akkor is 20 -25 milla. 62m2 toldás volt nekem kilenc milla nyolc éve. De sok mindent én csináltam a cserepem is használt lett mert arra tellett.
2017. febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Négyzetméterenként 200 ezer ft plusz áfa a legalja. Plusz a telek ára. Ráadásul építkezésnél nem lehet használt anyagokat használni stb. Ráadásul ennyi fejtett költség van, amire nem is gondol elsőre az ember. Egy-egy jópofa megoldás is súlyos tizezrekbe, százezrekbe kerülhet. Pl a képeken látható épített zuhanyhoz az a zuhanyfal és ajtó normális minőségben 200 ezer ft. Pedig csak egy kis üveg. Egy zuhanyfüggyöny vagy egy sima zuhanykabin ennek töredéke. De ugye nem ugyanaz ránézni.
2017. febr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
jah,hogy még a sulival se végeztél, hanem csak álmodozol arról,hogy egyszer majd saját ház.... akkor írd be a keresőbe,hogy pl lakás-előtakarékosság és olvasgass egy kicsit,mert úgy az állam is hozzácsap a megtakarításodhoz :D
2017. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
első lépésként nyiss egy fundamenta lakás előtakarékossági számlát, aztán menj el egy építészhez és elmagyarázza mi-hogyan szokás egy házépítésnél.
2017. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!