Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Csok igénylésének leadásakor...

Csok igénylésének leadásakor (dokumentum csomag), lehet-e az igénylő csak az egyik szülő? Vagy a leadásnl mindkét házas flnek jelen kell lenni a pénzintézetben?

Figyelt kérdés

2017. márc. 15. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Most arra vagy kíváncsi hogy lehet e igénylő csak az egyik fél vagy konkrétan hogy beadni a kérvényt elég-e az egyik fél?

Amúgy egyikőtök nevén megy az igénylés de a parodat is kotelezően bevonjàk a feltételek ugyanúgy vonatkoznak rá is.

2017. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én igénylem. A párom és a gyerekek dokumentumait vinném. Tehát a beadást intézném egyedül, nem könnyű bankban ücsörögni 3 gyerekkel.


Ha jól tudom az igénylő lehet csak az egyik fél, és neki kell igazolással bírni (nav, oep, erkölcsi).

2017. márc. 15. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom igaz mi a 10 milliót igényeltük(csak a támogatast hitel nélkül) de csak az oep igazolás volt az amiből csak az egyik félnek kellett nav és erkölcsi mindkettönknek.Gyerekekre nem lesz szükség de én úgy emlékszem az igényléskor mibdkettőnknek alá kellett írni a dokumentumokat.Bár mar régen volt egy éve.
2017. márc. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Az aláírást nem tudom, de ma úgyis kiderül. :-)
2017. márc. 16. 07:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg akit ugyanez a kérdés érdekel azoknak leírhatnád a valaszt is.😊
2018. ápr. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kell. Otthon elég aláírni.
2018. szept. 22. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi szépen!😊
2018. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!