Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A magyar iparos, mester,...

A magyar iparos, mester, szaki miert ennyire megbizhatatlan?

Figyelt kérdés

Epitkezek, sorban jonnek a melósok. Egyik rosszabb mint a masik. Sosem ugy csinaljak ahogyan azt mondjak. Sosem annyi lesz a vege, sosincsenek itt idoben, mindig okoskodnak, hatalmas a lelkuk, mindig onerzeteskednek...


Miert nem lehet egy munkat reggel 7 kor kezdeni es minden sallang meg nyafogas nelkul elvegezni idore?



2017. ápr. 7. 09:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Mert a 99% egy pénzéhes szar házi, aki nem is ért hozzá, de 2* olyan árat kér, mintha tudná mit csinál.

Sajnos tudom miről beszélsz.

Én már csak ismerősök által szoktam szakit hívni.

2017. ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Mert aki ért hozzá, már rég dobbantott külföldre.

Itthon meg maradt a néhány sz-rházi, akik csak az olyan munkát szeretik, amiért sokat lehet elkérni, de nincs vele sok gond. (tiszt. a kiv.)

2017. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%

Nem értem a problémát, minden egyes lépést előre meg kell határozni szerződésbem és a szaki kénytelen tartani hozzá magát...

Ha pedig minden jöttment munkást odahívsz reménykedve, hogy olcsóbb lesz, meg is érdemled...

Egy szaki...

2017. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem a Géza haverját kell hívni, aki állítólag 2 fröccsért úgy megcsinállja, mint egy profi, hanem azt akinek vannak referenciái, utána ellenőrizhető, számlaképes, és hajlandó szerződést kötni, akár kötbéres munkát vállalni... most is 14 házat falazunk ha 2l3 héten bellül nincsenek készen a festők és asztalaosok stb részére, onnantól kezdve napi 50.000ft kötbért fizetek... dehát kész lesz, ha a fene fenét eszik akkor is...
2017. ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
+ nem te tárgyalsz a melósokkal, hanem az építés vezetőd, akinek az a dolga, hogy minden rendben zaljon...
2017. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Bocsanat en nem a geza haverjait hivom ket froccsert hanem dragan dolgozo profikat akik a honlapuk alapjan eleg meggyozoek. Egeszen az elso talalkozasig...

Volt olyan majom aki ELFELEJTETT eljonni amikorra megbeszeltuk. Amikor felhivtam h hol van, azt sem mondta h huzd meg a f szom...

Amikor meg kijott, se nem koszont, se nem mutatkozott be!!!!!


Ugyhogy most ellesem h hogyan dolgoznak es utana mar mindent magam fogok legkozelebb

2017. ápr. 7. 10:17
 7/17 anonim ***** válasza:
31%

Benned is lehet hiba, én építőiparban dolgozom, szerintem szépen megtisztult a szakma a kóklerektől. Rendes, referenciával rendelkező, számlaképes brigádokat kell hívni. Tényleg nem a nyugdíjas Józsi bácsit a falu végéről, mert ő olcsó.

Építkezni, normális színvonalon nagyon drága. Ami elképzelésed van az árakról, szorozd meg kettővel (vagy hárommal), ott kezdődik a normális szakember. Ez van.

2017. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
Aztán majd olyan milliós büntetést kapsz, hogy még az unokád is nyögi...
2017. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Utolso elottinek: olvas at ujra a kommentemet figyelmesen


Utolsonak: millios buntetes miert? Mert bevakolom a garazs falat? Lejarolapozom a konyhat? Meghegesztem a kertkaput?

2017. ápr. 7. 10:30
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

#7-es vagyok. Értem, amit írtál, de én is világosan fogalmazok: a jó szakembereket kézről-kézre adják, hónapokra előre be vannak táblázva. Aki a neten hirdeti magát, mert nincs munkája, az gyanús...

Attól félek, te vagy egy okostojás, aki ragaszkodik a hülyeségekhez (valahol, húsz éve látott szakszerűtlen építkezést, és azt tekinti etalonnak - nagyon gyakori), fillérekért akar hülyeséget csináltatni. Konzultálj építésszel, keress egy műszaki ellenőrt, az majd ajánl rendes kivitelezőt és el is igazítja őket. Persze számíts arra, hogy ez is 30-40 ezer lesz alkalmanként.

2017. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!