Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyiből jönne ki egy fürdősz...

Mennyiből jönne ki egy fürdőszoba?

Figyelt kérdés

Régi építésű házunk van, fürdőszoba nem lett bele építve. Vízvezeték az udvaron van (kerti csap). Kb mennyiből jönne ki vízvezeték szereléssel, csatornázással?

Nem szeretnénk puccos fürdőszobát, csak egy egyszerű csap-zuhanyozó/kád-wc kellene bele.

Plusz a boiler meg ilyesmi.


2017. ápr. 20. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, legalább másfél-kétmillió. Nekem a felújítás (belső vezetékek, szaniterek, csempe) került egy millió körül. Vízbevezetés, bojler, meg ilyenek nélkül, három-négy évvel ezelőtt. Azóta ráadásul nagyon felmentek az árak.
2017. ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2017. ápr. 20. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyet szeretnél. A szaniterek, burkolatok nem drágák, egyszerű, olcsó, egyszínű dolgokat is lehet venni.

A vízvezetékelésről és a villanyról kérhetsz árajánlatot. Egy ismerős most alakíttatott ki egy fürdőszobát, 8 nm, a nyaralóban.

Egy kád, egy épített zuhany, egy mosdó, egy wc, burkolás, villanyboiler, vízvezetékelés együtt nem volt egymillió. Igaz, alap, akciós burkolatokat, és alapszanitereket választottak.

2017. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha megfelel nektek használt szaniter is (pl. Jófogás) akkor a töredékéből (pár százezerből) is kihozható.
2017. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, válaszokat! :)
2017. ápr. 21. 06:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Én magam csináltam kb 80%-át,mindennel együtt nem volt 400-ba.
2017. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Plusz a munkaidőd, munkadíjad.

2017. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7" szabadnapjaimon csinátuk ismerőssel(előtte meg én segíttem neki) így nyílván jobban jártam mintha mindenre szakit hívok 10-15e Ft-os napi díjjal.A kérdező az anyagi részére volt kíváncsi,csupán egy példát említettem,hogy ha van aki megcsinálja akkor kizárólag az anyagköltség a mérvadó.
2017. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 22. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!