Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Készházat épít/épített valaki...

Készházat épít/épített valaki mostnában? Lenne pár kérdésem a belsö munkálatoktòl.

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 23:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi igen, bár még csak most lesz meg az alap és a ház maga 2 hónap múlva érkezik kb., de mivel mindent magunk csinálunk belül (kívül teljesen készre csinálják), ezért már utánajártunk bőven mit hogy. mire vagy kíváncsi?
2017. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia.köszi hogy irtàl. Mi mèg az alapra vàrunk. Belül mi is mindent mi fogunk csinàlni( vagyishàt csinàltatni mert mi rlèg kèt bal kezesek vagyunk. Kb mennyi ideig tart a benti rèsz ha folyamatosan tudjuk csinàlni? Az albèrlet felmondàsa miatt tudakoljuk.
2017. máj. 2. 20:45
 3/16 anonim ***** válasza:

Nálunk ha a kivitelező csináltatja 3 hónap a határidejük mire kulcsrakész lesz a ház szállítása után. A szerződésetekben mi áll?


Nekem a férjem szerencsére ért hozzá, én sem vagyok kétbalkezes, apósom-sógorom maguk építették a házukat plusz tavaly felújítottak egyet teljesen. Mi 4-5 hónapot tervezünk úgy, hogy minden nap munka után dolgoznánk rajta és hétvégénként is nagyjából egész nap. Plusz a férjem ki tud venni 2 hónapot úgy hogy teljes munkaidőben ezen dolgozna.

2017. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekünk kell csinàlni szinte teljesen belül de mi majd cègekkel fogjuk mert mi egy èv alatt sem lennènk kèsz 😁😁 hogy lesznek sorrendben a munkàlatok? Mi mi utàn következik? Nagyon szèpen köszönöm hogy irtàl!!!
2017. máj. 2. 20:56
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát kezdjük ott hogy ez nem úgy működik hogy te csak nekiállsz és csinálod a belsejét ez régen lehet hogy így volt meg a szomszéd így a Feri bácsi úgy azonban jelen pillanatban ez ennél egy kicsit bonyolultabb.Nem csinálhatsz meg csak úgy akármit. Az hogy ezt mennyi idő ennek az egésznek a kivitelezési ideje az rengeteg dologtól függ. Pl okáért ki csinálja (generál vagy egyéni) előbbit nem javaslom, mennyiért, mikor tud nekiállni stb. Bele kell kalkulálni hogy kevés a szakember otthon nyúlnak a határidők igergetések többlet költségek stb. Ez akkor sem úgy megy ahogy te azt gondolod akarod... Higgy nekem benne vagyok az építkezésbe nyakig és az elmondásotok alapján előrébb is tartok szóval ez tapasztalat..
2017. máj. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok benéztem a kérdést szóval erre nem vonatkozik :D
2017. máj. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elsö vàlaszolò! Hogy haladtok a hàzzal? Keszen vagytok? Mi is belekezdtünk, par honap es költözünk.megkèrdezhetem hogy melyik cèggel csinàltattàtok?
2017. aug. 9. 23:57
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem, 3hét múlva hozzák a házat (2 nap alatt felépül ugye). Tervezett költözés december.
2017. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Németországban építkezünk, úgyhogy nem releváns azt hiszem.
2017. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De az mert mi is Nèmetorszàgban vagyunk 😉😊 es igen, nekünk is kèr nap alatt meg volt 😉 melyik cègnèl vagytok? Es merre Nèmetorszàgban? ( erre valaszolj ha nem szeretnèl ) lenne kedvem tapasztalatokat cserèlni 😉
2017. aug. 10. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!