Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyit kér óránként egy...

Mennyit kér óránként egy maszek hegesztő Nyugat-Magyarországon?

Figyelt kérdés

2017. júl. 18. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Mit kell hegeszteni?

Ha csak egy kaput vagy a garázsra egy keretet, akkor nézz körül a haveri körben, lesz valaki, aki anyagárért meg pár sörért megvarrja amit szeretnél.

Legalábbis az én baráti körömben minden 3. embernek van otthon jobb/rosszabb felszerelése hozzá.

2017. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugat MO-n ott tart a helyzet, hogy lassan bármilyen szakmával jól lehet keresni ha magad VÁLLALKOZOL.

Mondjuk a hegesztőt én is kevésbé érzem tutinak.


De ha kelet mo-n van vele munka akkor lesz itt is.

2017. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy 30 m2-es vasvázas, könnyűszerkezetes épülethez kellene. A világ másik végéről jöttem, nem ismerek senkit :(
2017. júl. 19. 11:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Csináld úgy, ahogy én: össze kell haverkodni a szomszédokkal, aztán majd előhozakodni a dologgal, hogy tudnak-e valakit.

Aztán a valakitől megkérdezed mennyit kér érte. De ne azzal kezd, hogy óránként mennyit kér, hanem hogy mennyiért hegesztené össze.


Nekem is van egy régi trafóm, a kapumat meg 1-1 ismerősét bevállaltam vele, de ez ilyen órabéres hegesztő: 10 perc hegesztés után 15 percig várni kell, mert elmelegszik a trafó. Majd jövőre veszek CO-t (széndioxid védőgázas hegesztőberendezést), aztán azzal majd lehet tisztességesen dolgozni.


(Írd meg privátban a települést, hátha véletlenül a közelben vagy és tudok ajánlani embert.)

2017. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az ilyet nem óradíjban mérik, főleg nem a szerkezet lakatosok.

általában anyagárban dolgoznak, tehát amennyi az anyag annyi a munkadíj is.

2017. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!