Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ez tényleg ilyen olcsó és jó?...

Ez tényleg ilyen olcsó és jó? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
[link]
2017. aug. 23. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egész egy facebook-os átverés, már korábban is híre volt aztán eltűnt, most megint előkerült.


Itt egy cikk hogy miért hiteltelen ez az egész

[link]

2017. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"100 négyzetméteres álomházak 1 millió forintból" ez egy józan és ésszerűen gondolkodó emberben gyanút kelt, lehet az bármilyen olcsó anyag 100m2 nem jön ki 1m
2017. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

nem vagyok szakmabeli, de fa lapok közé hungarocelt tenni szerintem tűzveszélyes, nem vízszigetelt, nemtudom abba hogyan lehet beleépíteni a fűtéshez szükséges csöveket, vagy a nyílászárókat.. a hungarocelbe csavarozni?

az 1millióban nincs benne az alapozás, a közművesítés, a nyílászárók, vízszigetelés, tűzszigetelés, se a tartószerkezetek. bár lehet olyan könnyű a ház hogy utóbbira nincs szükség?

meg azis fura hogy hogyha ebbe belegondolsz akkor pl a konyhabútor felszerelésekor a hungarocel majd megfogja azt tartani? (lehet, de meglepődnék rajta)

vagy a hangszigeteltsége mennyire jó.. bár ez már ilyen kényeskedős kérdés


de szerintem vannak valami feltételek amiknek megkell felelnie de azt a tervezőtől kérdezd.


amugy van egy olyan technológia hogy nyomtatott házak.

azis elégérdekes. egy előadáson voltam mi annaka technológiáját mutatta be, bár azóta voltak fejlesztések és lesznek is.

és elég meggyőzően mesélte az előadó hogy miért szuper az ötlet. ja am nemtudom hogyjött ide, mindegy. bye

2017. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Létező, és jó megoldás. Hazánkban kicsit tartanak tőle, de már itt is szokták alkalmazni ezt a módszert. Sok van aki felépít egy téglaházat majd az ahhoz csatlakozó garázst építi ezzel a módszerre, de teljes épületet is lehet.
2017. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!