Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szerintetek lenne értelme...

Szerintetek lenne értelme építeni fémhordó és szalma kombinálásával valamit?

Figyelt kérdés
Nem kutyaházra gondoltam.Tudom rozsdásodna,bár ha le van festve,esőtől és az időtől védve bírná az,a teherbíró képessége nem tudom mekkora lehet a nagy 200 literes fémhordónak.Arra gondoltam hogy teli rakni szalmával és akár lehetne valami könnyűszerkezetes kis műhelyt,úgy hogy két sor lenne egymás felett és stabilan rögzíteni egymáshoz és akár a betonhoz is,meg a tetőnek is inkább vázat fából vagy fémből bár lehet a hordók is megtartanák azt ha megállnának egymás tetején,aztán már csak a szorosan egymás mellé tett hordók közét kéne valahogy szigetelni,mondjuk purhabbal,egyúttal összeragasztani vele,úgy hogy ki a széléig mindkét oldalán amennyire lehet,a hordókat lehetne takarni is mindkét oldalról valamivel,belül préselt falemez,kívül megint mást,vagy üveggyapottal is lehetne a hordók közét ennyi erővel.Télen nem lenne azt rossz befűteni mikor szerel vagy bármi mást csinál az ember csak hogy ne a hidegbe kelljen,eltekintve attól hogy mennyire vannak jobb idők télen.Jó lenne felfűteni?Csak agyalok mi lenne a jó,anyagiak is számítanak azért.Én csak azért agyaltam ilyenen mert vannak hordóim,gyárilag festettek,szalmát meg tudnék olcsón.
2018. jan. 7. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lenne értelme.:)

Add el a hordókat, - egyet tarts meg füstölőnek - és vegyél műhelynek egy ilyet:

[link]

2018. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a szalmát összebálázod, aból már lehet építeni.
2018. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!