Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Új építésű lakásnál mennyire...

Új építésű lakásnál mennyire halljátok a felső szomszéd járkálását?

Figyelt kérdés
Sajnos nálam nagyon hallatszik, ami elég zavaró, mivel jóval korábban kell fel és folyamatosan ki-be járkál a szobájába.
2018. febr. 16. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben nincs szőnyeg, erőteljesen érkezik a sarka a járólapra, akkor hallani.
2018. febr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyáltalán nem hallani őket.
2018. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyereket hallani fentről, aki estefelé rohangál a lakásban jó erősen odacsapva a talpait, de ezt kibírjuk. :)

Én is megfigyeltem, hogyha sietek, jobban odacsapom a sarkamat, az biztosan hallatszik alattunk, de igyekszek azért odafigyelni.

Egyébként mi panelból költöztünk újba, ott sokkal jobban lehetett hallani a lépéseket és a fürdőben, ahol a fűtéscső ment pl. ott konkrétan azt is értettük miről beszélgetnek alattunk/felettünk.

Lakó, illetve szomszéd függő is szerintem a dolog, de nekünk ezzel nincs nagy bajunk, mivel pont abban az időszakban rohangál a fenti gyerek, amikor mi este tv-zünk. Elfogadjuk, hogy TÁRSASházban élünk és ez olykor zajokkal jár. A gyereket meg nyilván nem fogjuk a székhez köttetni a szüleivel.

Elhiszem hogy nálatok ez a felállás kellemetlenebb.

2018. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Két idősebb ember lakik felettem, parkettájuk van és cipő nélkül járkálnak, de még is hallatszik minden lépés. Nekik nagy lakásuk van két alsó szomszéddal. Szomszédom is mondta, hogy ő is hallja rendesen, ezért tartom soknak, mert igazából nem csak engem zavarnak kora reggeli járkálással. Viszont, nem tudom erre milyen megoldást leget találni, mert itt biztos kivitelezési hiba lehet, ha ennyire átjön a hang.
2018. febr. 16. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs szigetelés a parketta alatt.
2018. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!