Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hogyan kezdjunk neki az...

Hogyan kezdjunk neki az epitkezesnek? Milyen szakemberek szuksegesek, mi az amit magunk csinalhatunk?

Figyelt kérdés
Igazabol minden erdekelne. Haz epiteset tervezzuk. Va telek(kozmuvesitett),70nm-es hazat szeretnenk(majd kesobb tetoter).Van 14M kezdo tokenk, fundamenta megtakaritasunk.Eddigi ar ajánlatok alapjan nem tudunk kezdeni semmit. Irrealisan sokat mondtak.
2018. febr. 18. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocs de ennyi pénz akkor se biztos hogy elég ha mindent magatok csinálnátok. qva drága egy építkezés, legtöbben csak házban gondolkodnak, de van ezer más is. Engedélyek, bekötések, kerítés, tervezés hadd ne soroljam.
2018. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kerites van mar a telken. Akkor valami nagyon nincs rendben a vilaggal, ha az embernek telke van, megtakaritasa van, kezdo tokeje van ami nem keves es igy se lehet osszehozni 70nm alalteruletu hazat.
2018. febr. 18. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát csak úgy próbáld meg viszonyítani. 2005 ben építkeztem, hasonló ház, én ástam az alapot, vasalást csináltam. Kőműves betonozott, lehúzta egyenesbe. Másik csapat építette körbe a főfalakat(belsőket én csináltam), és elment. Ácsok rátették a tetőt,elmentek. Födém szigeteléssel, válaszfalazás, ajtó-ablak beépítés, villanyszerelés biztosítéktábláig, víz-fűtés-csatorna, burkolás, glettelés-festés, ezt mind én, Gázszerelés colt még amit nem én csináltam. Ez volt akkor kb7 mila. szigetelésre nem futotta, kerítésre se. Ami nektek van, az egy jobb kocsi. Sajnos!
2018. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi neked az irreálisan magas?


Kulcsrakész házakat vállalható minőségben 300.000 Ft/nm-ért csinálnak

2018. febr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A fizetesskhez kepest es az emberek helyzsteihez kelest igenis irrealisan magas.
2018. febr. 19. 07:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Pörög az építőipar...

Ne általánosíts, a te fizetésedhez képest magas

2018. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem altalanositas. Eleg keves ember az akinek 500ezer feletti a havi jovedelme. Van telke, plusz penze h epitsen ra. 20-30millio az rentgeteg penz(foleg egy 70nm-es házert.)
2018. febr. 19. 12:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennek ellenére még mindig pörög az építőipar, gombamód nőnek a házak, lakóparkok...
2018. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sokan bevallaljak a 3.gyereket es a 10+10et,emiatt elegge sok haz epul manapsag. De, h hogyan, milyen modon arrol fogalmam sibcs
2018. febr. 19. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!