Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Holt találok felelős műszaki...

Walter_Dornberger kérdése:

Holt találok felelős műszaki vezetőt építési napló köteles nyaraló építéshez? Nem vállalkozói építkezéshez (saját magamnak, nem lakás célú, én sok dolgot megcsinálok) felelős műszaki vezetőt keresek heves megyei építkezéshez.

Figyelt kérdés

Érvényes építési engedélyel és kiviteli tervekkel előszőr generálkivitelőt kerestem, de azok horror árakat mondtak, így nincs más választásom, mint sok esetben magam is dolgozni. (villanyszerelő, épületgépész tapasztalatom van, 2 építkezésem korábban végigcsináltam). Továbbá a szervezést és az anyagvásárlást is én szeretném intézni, mert a "vállalkozói" beszerzés és továbbértékesítés számomra megmagyarázhatatlan módon vállalkozói árrést, profitot tartalmazott az ajánlatokban.

Gondolom nem egyedül járok ebben a cipőben, tapasztalatot, ötletet várok!



2018. márc. 3. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemész az illetékes polg. hivatalba. Ott keress ilyen embert aki illetékes a témában. Nálunk van ilyen építésvezető a hivatalben. Maszekba meg is csinálta nekem azt amitvte is szeretnél.
2018. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönet az ötletért!
2018. márc. 4. 11:40
 3/3 xswerdy ***** válasza:
az építész kamara honlapján is kereshetsz, de ott sokan vannak, akiknek megvan a jogosultságuk, de aktivan nem foglalkoznak ilyesmivel, szóval lehet sok potya talafonod.
2018. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!