Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi mellett döntenél, ha a...

Mi mellett döntenél, ha a létező legolcsóbb anyagokból szeretnél házat építeni? Cél a nagy belmagasság és a "town house" stílusú toronyszerű (magas) felépítés.

Figyelt kérdés

Bőven elég kevés szoba is, de azok nagy belmagassággal (és alapterülettel) rendelkezzenek, az épület pedig négy-öt szint legyen.


Ehhez keresem a legolcsóbb anyagokat (téglát, vagy betont a falakhoz, megfizethető nyílászárókat, esetleg bontott holmit stb).



2018. máj. 27. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Magyarországon?
2018. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Még nem kaptam választ a kérdésemre.


Írjatok, nem harapok!

2018. máj. 27. 20:13
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

4-5 szint esetén már figyelembe venném a helyszíni talaj adottságait.


1. Acél váz, szerelt homlokzat, szerelt belső szerkezetek.


2. Vb. váz + kitöltő falazat.


Bontott cucc nem lehet. (nincs rá teljesítmény nyilatkozatod)


Mindez elmélet, mert nem tudjuk a beépítési előírás szabta határokat.

2018. máj. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezt a "beépítési előírás" SZABÁLYZATOT (WTF???!!!) körülbelül úgy SOHA(!) nem fogom megérteni.


Mi az, hogy a semmi közepén (ahol falu sincs, nem hogy város, még házak, egyedül egy nagy halom fa) mások akarják nekem megmondani, hogy mit építhetek oda?!


Nehogy már más mondja meg NEKEM, hogy NEKEM mi tetszen, mire vàgyhatok, mi legyen az álmom!

2018. máj. 28. 22:33
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nehogy már más mondja meg NEKEM, hogy NEKEM mi tetszen, mire vàgyhatok, mi legyen az álmom!"


Az álmod lehet bármi, de csak álom marad. 4-5 szint épületnek mondjuk nem bontott anyagból esnék neki...

2018. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"Mi az, hogy a semmi közepén (ahol falu sincs, nem hogy város, még házak, egyedül egy nagy halom fa) mások akarják nekem megmondani, hogy mit építhetek oda?!"

Hát bizony de. És ez így rendben is van.

2018. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy nagy büdös lótúrót van rendben bármi ami értelmetlen!


Az hiányozna még, hogy a végén az idiótának adna igazat...


Ha nincs körülötted semmi, és van ott egy nagy telked, az égvilágon senkit nem fog zavarni, ha akár magát a Taj Mahalt építed fel oda. Ezt te magad is nagyon jól tudod. És ha valami, hát ez van jól!

2018. júl. 4. 00:17
 8/9 A kérdező kommentje:

De ha már idézel valakitől, akkor ne hagyd le a lényeget (jelen esetben a végét) sosem.


"Nehogy már más mondja meg NEKEM, hogy NEKEM mi tetszen, mire vàgyhatok, mi legyen az álmom!"

2018. júl. 4. 00:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Álmodni azt álmodsz amit akarsz, de bele fog érni a kezed a bilibe.

MartiinMarcii!

Állj le! Értjük, hogy unod magad, meg #nyáriszünet is van, de vagy találj ki legalább olyat mint a tavalyi sztori volt, vagy keress más hobbit, mert ilyen gyenge alkotással nem leszel halivudy forgatókönyvíró!

2018. júl. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!