Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A 225cm-es belmagasság elfogad...

A 225cm-es belmagasság elfogadható?

Figyelt kérdés
Egy tini szobáról van szó,mindössze 18 m2.Nem rég épült,még nem költöztem be,de félek,hogy kényelmetlenül fogom benne érezni magam. A mennyezet vílágítás sem lehet így akármilyen,mert beépített led világítást szerettem volna a közepére,de a gipsz miatt 10cm-vel alacsonyabb lesz az a rész,úgy hogy lebeszéltek róla.
2017. júl. 23. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Testmagasság kérdése. Már átlagos magasságú embernek is kissé nyomasztó. Az ablak elhelyezésére is gondolni kell.
2017. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
A normál belmagasság 260-270 ez az előírás. Régi háznál nincs választás de ha most épült miért lett ilyen alacsony?
2017. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jól esik,tényleg,hogy ledögöztél,kedves első. Én vagyok az elkényeztetett,amikor 16éves koromra kapok egy saját szobát,és végre külön alhatok a szüleimtől?

Munkások döntöttek így,hogy elég lesz ez a magasság,én nem szóltam bele,mert nem tudtam,hogy hogyan fog kinézni. Egyébként vertfalú házhoz lett hozzáépítve...

2017. júl. 23. 14:36
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

#1: meselj mar hol szabvany az a belmagassag, amit egy atlagember kezzel felnyulva eler? A mienk 260 (amibol -5 centi a parketta meg a plafon vakolata), es nem erzem tul magasnak, 2000-ben epult tarsashaz amugy.


Kerdezo: eleg alacsony, de mivel nincs mas, ezzel kell kezdeni valamit. Csinalj inkabb korben vilagitast (ne kozepre), ugy nem veszi el annyira a teret. Az epitomunkasokat ezuton csokoltatom, hogy eldontottek szerintuk neked mi a jo...

2017. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Így érthető hisz alkalmazkodni kellett a meglévő magassághoz. Az inkább szomorú hogy 16 éves korodig a szüleiddelbegy szobába aludtál. Szerintem egyébként nem vagy dög. Tegyetek oldalfali lámpát
2017. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 I noor Y válasza:
El
2017. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.. Végülis most már nem csinálhatok vele semmit,esetleg lapos lámpáink lesznek led nélkül. Csak aggasztom magam azon,hogy magasabb is lehetett volna.
2017. júl. 23. 16:16
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Most építik és 225 cm? Ilyet nem is engedélyeznek. Ez élhetetlen lesz, borzasztó nyomasztó. Lakásokban a 260-265 az elfogadott 30nm fölötti térben már 280, 50 nm fölö 300.
2017. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Feketén épült, ha jól sejtem?

Én magas vagyok (191 cm), meg is halnék ilyen alacsony belmagasság mellett.

Az hogy történhetett, hogy egy ilyen dolgot a munkások döntöttek el? A színét is ők mondják meg a szüleid helyett? Nem bántásból kérdezem.

2017. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!