Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Létezik olyan ház ami hosszúká...

Létezik olyan ház ami hosszúkás, tornácos, de kiemelkedik a földből, vagy ez két ellentétes házépítési technológia?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 09:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Lėtezik..ha ėpítettek ilyet. Nem ellentėtes dolog, minden gond nėlkül kivitelezhető.
2018. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy velem van a baj és nem fogom fel jól a kérdést, de mi ezen a csoda? Minden régi parasztház ilyen, vagy az azok mintájára épített mostaniak is.

Bár a hosszúkás házakat nehezebb befűteni mint a kockát, ezért népszerűtlenebb.

Ezek mind hosszúkás, tornácos házak és kiemelkednek a földből:

[link]

2018. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Azért ne nevezzünk már egy alapozást csodának. Az őskorban talán csodának számított volna de már nagyon régen nem az. És a linken messze nem mind emelkedik ki a földből csak egy része. Amelyik meg csak egy lépcsőfoknyit emelkedik ki, oké, de nem arra gondolok kiemelkedés alatt. Az majdnem az ami nem emelkedik ki.
2018. júl. 2. 09:44
 4/35 anonim ***** válasza:
89%

#3

Nem alapozást kérdeztél, hanem házat és arra kaptál választ tőlem.

De a mellékelt linken találsz újabb hosszú, tornácos házakat is, amiknek nyilván van komoly alapja is.

pl. ezek:

[link]

[link]

[link]

és még milliót sorolhatnék, de mint írtam, energetikai szempontból a hosszúkás forma nem rentábilis.

2018. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, a kérdésedben azt kérdezted, létezik-e olyan ház, ami hosszú tornácos és kiemelkedik a földből. A #2 válaszoló által küldött linken találtál legalább egy ilyen házat? Igen. Tehát igen, létezik és pont, a választ megkaptad a kérdésedre.


Akkor meg miért baj az, hogy nem mindegyik ház olyan a linkelt lapon? Nem mindegy, hány olyan ház van, amelyik nem teljesíti az általad lefektetett kritériumokat, ha van legalább egy, amelyik igen?

2018. júl. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Ellenkérdés:

"Létezik olyan ház ami hosszúkás, tornácos, de NEM emelkedik ki a földből?"

2018. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Senki sem beszélt itt olyasmiről, hogy bármiféle baj lenne. És azt se vitatta senki, hogy kaptam e választ. Csak én vitattam hogy itt van e szó bármiféle csodáról. Oké, hogy megkaptam a választ de attól még szóvá tehetem, hogy sem ház sem alapozás nem számít csodának 2018-ban. Ha mégse tehetem szóvá akkor tájékoztassatok erről.
2018. júl. 2. 10:54
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

#7

Még mindig nem világos, hogy mit akarsz tulajdonképpen, mert a kérdés feltevésed szerint olyan házat keresel, ami "hosszúkás, tornácos, de kiemelkedik a földből" erre kaptál példákat régit és újat is és neked ez úgy tűnik nem megfelelő, mert azóta is kötözködsz, hogy ezek nem "csodák"

Nem tudom, hogy milyen csodát emlegetsz folyton, de a csodák az ezotéria kategóriába tartoznak, talán ott keresgélj!

2018. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
A csodát nem én hoztam fel, hanem ti. Én csak tájékoztattalak benneteket, hogy ez nem csoda. Csoda keresése egyáltalán nem is volt téma, pont ezért mert ez nem az ezo témakör.
2018. júl. 2. 13:17
 10/35 A kérdező kommentje:
"Még mindig nem világos, hogy mit akarsz tulajdonképpen" Erre a problémára van egy egyszerű módszer: figyelmesen kell olvasni s az olvasottakat értelmezni is kell.
2018. júl. 2. 13:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!