Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Létezik olyan ház ami hosszúká...

Létezik olyan ház ami hosszúkás, tornácos, de kiemelkedik a földből, vagy ez két ellentétes házépítési technológia?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 09:01
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Értem már a problémát. Hatalmas eszű dubitusunk azt hitte, veled együtt, hogy a nem emelkedik ki a földből azt jelenti, hogy a tető magassága a föld szintjében van. Én úgy értettem, hogy a ház maga emelkedik ki a földből és néhány lépcsőfokkal feljebb van a ház szintje , padló szintje, vagy nem emelkedik ki hanem a padló egy síkban van a kert szintjével. Így talán érthető. De most megyek és gyorsan bekenem magam lidokainnal, mert az ekkora mértékű hülyeség nekem nagyon fáj.
2018. júl. 8. 22:20
 32/35 Meton ***** válasza:
Valóban vannak olyan épületek, amit föld alá építenek, de az általában pince. Elég ritka, hogy laknak is benne, bár megvannak az előnyei. Az afrikaiak a mai napig építkeznek sárból, az ő házaik nem emelkednek ki a földből. Nálunk már extrémnek számít a vályogház, de az itteni időjárási viszonyok miatt mindenképpen meg kell emelni a ház szintjét. Tehát ha így nézzük, minden háznak ki kell emelkedni a földből.
2018. júl. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Meton ***** válasza:
Pesze ha van alapja, az viszont mindig kiemelkedik.
2018. júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg kérdező, de nem kellene felháborodnod azért, mert nem tudsz jól kérdezni. Remélem sehol nem vagy vezető beosztásban, mert pont ilyen emberek viszik csődbe a világot, és aztán másra fogják. De erősen feltételezhető, hogy nagyon távol áll tőled...., mint ahogy más is.

Jó lenne, ha az agyad is kiemelkedne a földből és nem másokat szidnál, hanem megtanulnál normálisan kérdezni...

2018. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
#34 detto!
2018. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!