Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi a véleményetek Sződről,...

Mi a véleményetek Sződről, vagy a környező településekről lakhatási szempontból?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodunk a férjemmel, hogy Sződön kezdenénk építkezni. Kisgyermekes család vagyunk, munka mindkettőnket Budapesthez köt.

2018. aug. 24. 20:52
 1/4 anonim válasza:

Születésemtől fogva Sződön élek, szeretek is itt élni. Ide jártam óvodába és iskolába is, amik azóta már nagyon korszerűsödtek és szívesen járatnám a gyermekeimet is mindkettőbe. (21 éves vagyok)

Nem nagyon vágyok el innen, szívesen építkeznék az új részen majd a későbbiekben :) + akkor a szülői háztól se kerülnék messze.

Pest is jól megközelíthető a M2-es úton, bár most felújítás van, de haladnak szépen.

Vonat is közel van... igazából én rosszat nem tudok mondani.

Honnan költöznétek? :)

2018. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen! Békásmegyerről, panellakásból költöznénk. Mi is az új építésű részre tervezünk költözni, nagyon jónak tűnik. Pici aggodalmam a bevásárlási lehetőség, ha jól tudom, 1 pici bolt van, szóval mindenképp autóval kell megoldani...
2018. szept. 25. 07:50
 3/4 anonim válasza:
A falu kozepen van egy Coop, nem olyan pici es szerintem korrektek az arak is. De igen, a kornyezo telepuleseken vannak a nagyobb aruhazak.
2018. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na majd megnézem :)

Nagyon izgulok, elvileg nyáron költözünk :)

2018. szept. 27. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!