Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szerintetek hova érdemes...

Szerintetek hova érdemes házat építeni/ venni ahol BÉKÉS és CSÖNDES a környék?

Figyelt kérdés
2018. szept. 10. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen vidéken!!! Kistelepüléseket javaslok, ahol nincs sztráda és nagy átmenő forgalom se.
2018. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyire békés és csöndes? Én két kicsi falu között lakom (az egyikben még bolt és kocsma sincs!), viszonylag csöndes hely, lehetne csöndesebb, de nekem ez már megteszi. Az utcában egyedül az én házam lakott, az egész dűlőben talán 4 ház ilyen. Jó, van autóriasztó (évi párszor max., szerencsére), fűnyírás (nekem ez természetes, bár vert már fel álmomból), kutyaugatás (az is remek ébresztő) meg mindenféle (most szarvasbőgés van épp, de az cool), ha minden ellen be akarod magadat biztosítani, ahhoz eldugott tanya kell.


Nyilván falvakban, sőt városokban is vannak eldugottabb, csendes környékek (az én falum egésze az, a főút több km-re van, az átmenő forgalom se sok, de azért a mellékutcák nyilván csöndesebbek. egyes területek közbiztonsága azért nincs topon, vannak békétlen elemek is).

Városban nyilván mellékutca legyen, előny, ha zsákutca... Elmész, megnézed, lejön azért, hogy mire számíthatsz, azt hiszem. Persze egy békétlen szomszédra mindig van esély, ha van szomszédod.

2018. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mégis, Magyarországon belül merrefelé??
2018. szept. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Domonyvölgyben.

Igazi természetközelség, szarvasbőgés, csillagos égbolt, erdő, tavak stb. Elérhető ingatlanárak.

Gödöllő negyed óra, Aszód 5 perc, Budapest fél óra.


Kis kedvcsináló

[link]

2018. szept. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Békésen. :)


Amúgy sok ilyen hely van, az a kérdés, hogy milyen egyéb szempontok vannak? Legyen munkalehetőség, közel legyen Budapesthez, vízközelben legyen, stb. stb.

Szinte bármelyik falu vagy kisváros békés és csöndes, amit nem keresztez nagyobb főútvonal. (És nincs sok c kategóriás polgártárs)

2018. szept. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tanyán.


Zaj mindenhol van.

Városban az autók zaja, vidéken a flex, láncfűrész, kutya...stb.


Szóval ahol nincs a környékeden ember, ott lesz csend.

2018. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ha valaki véletlen Kecskeméti, akkor tudna mondani valami jó kis helyet? Én személy szerint Kecskeméti vagyok.

Köszönőm szépen az eddigi hasznos válaszokat!

2018. szept. 11. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!