Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyire bírnám a segédmunkát...

Mennyire bírnám a segédmunkát egy építkezésen? Többi lent

Figyelt kérdés

A környéken nem találtam semmilyen munkát(balaton déli part) utolsó esélyem az építőipar.még sosem dolgoztam építkezésen és akiket megkérdeztem azok inkább azt mondták, hogy inkább ne menjek el segédmunkásnak,mert egyre hidegebb lesz és kemény a munka.


Kérdésem az lenne,hogy felvennének egy 20 éves 75 kg körüli,közepesen edzett fiút segédmunkásnak?ha igen mennyire bírnám a munkát?mit kellene csinálnom az építkezésen? milyen a fizetés?



2018. okt. 13. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vágj bele, aztán megtudod. Sok az emelgetés, hajolgatás, te tudod, bírod-e, a gyakorlatban majd konkrétan kiderül.
2018. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bírnod kellene. Persze, kemény a munka, és igen, egyre hidegebb lesz. De van, aki ezt csinálja egész életében, próbáld ki, max nem maradsz csak 3 hónapot (egyből ne add fel).

Aztán lehet, hogy megszereted, beletanulsz és kitanulod valamelyik szakmát (pl. burkolás vagy ami tetszik) és azzal már lehet jól keresni. Ha nem, akkor sem vesztettél semmit, nem árt meg egy kis testmozgás.

2018. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

24 éves, 160 centi, 56 kilós nő = én.

Felvettek, bár először kiröhögtek, de aztán marha rendesek voltak.

Fél évig csináltam, nem haltam bele.

Úgyhogy felvesznek téged is.

2018. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk vannak mindenféle népek segédmunkásként. Tény, hogy kemény lenne maga a munka, de az "ember" állomány valami gyalázatos. Már a szakmunkások is inkább csak betanított segédmunkások. A segédmunkásokat meg sem segédnek, sem munkásnak, de még embernek sem lehet nagyon nevezni.


Ráadásul nálunk a fél napjuk abból áll, hogy állnak és beszélgetnek a telefont nyomkodva. Maximum akkor dolgoznak, ha van mellettük egy építésvezető, vagy művezető aki hajtja őket. Bár olyankor meg a fele csoport hazamegy, vagy elhúz másik helyre ahol kevesebbet kell dolgoznia...


Ez is olyan, hogy az megy benne tönkre testileg, lelkileg, aki becsületesen csinálja és hajt...

2018. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nincs semmi más munkalehetőség, akkor ne sokat gondolkodj, vállald el. Ha nem tetszik, vagy nem bírod, otthagyod. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni, kipróbálod, ha nem megy, lelépsz. De egyébként szabolcsiként nehezen tudom elképzelni, hogy a Balatonnál nincs más munkalehetőség?! Gyárak, bevásárlóközpontok, semmi nincs?
2018. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!