Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » 110m2es kertes haz tetőterét...

110m2es kertes haz tetőterét épitem be. Most jarok a futesnel de valahogy bem megfeleloen mukodik az also szint. Vegyes tuzelesű nyitott rendszerrol beszelunk! Nincs gazkazan! 2coll a gerinc es a lekotesek colrol radiátor szelepre szűkulnek!?

Figyelt kérdés
A problemam hogy allandóan levegos a rendszer! Neha lehet hallani hogy buborekol a radiatorokban a viz de nem fordul meg rendesen! Keringeto van es jol muködik. Legtelenites es a radiatorok szintje rendben. Hol keressem a hibat?

#légtelenítés #Fütésrendszeri hiba.
2018. nov. 18. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Van legfelül légtelenítő tartály? Tele van vízzel? Nem fogy belőle a víz?
2018. nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha indulásnál tisztességesen légtelenítettél, keresd, hol kerül bele levegő!
2018. nov. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
Nem lett fordítva bekötve egy radiátor? Nálam előfordult ilyen. Gugyogott egyfolytába. Egy hétik próbálgattam mire rájöttem.
2018. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fogy a felső légtelenítő tartályból a víz, akkor valahol elfolyik a víz, meg kell találni a szivárgás helyét.
2018. nov. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!