Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Járdakészítéshez érdemes-e...

Járdakészítéshez érdemes-e transzportbetont rendelni?

Figyelt kérdés

Egy 26m2-es(13mx2m) járdáról lenne szó, ez 10 cm-es vastagságban 2,6 m3 beton ha jól számoltam. Ha megrendelem és kiöntik azt mennyi idő alatt kell eldolgozni? Mennyi ember kell hozzá hogy ezt elsimítsa és bedolgozza addig?

Pumpa muszáj-e ehhez? (ez eléggé megdrágítja ahogy nézegettem az árakat) Hogy működik ez egyáltalán? Mert eddig mindig csak kézzel kevertem, de ez lassú és a sódert hozatni is elég drága. Köszi előre is a válaszokat.


2019. jan. 30. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fognak kivinni ennyit, csak tele kocsit, ami legalább 6-7 m3. Vagy nagyon drágán.
2019. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,ezek szerinte nem éri meg, akkor majd megcsinálgatom keverővel apránként.
2019. jan. 30. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es hülyeséget mondott.


Kivisznek kevesebbet is. Neked 3-3,5 m3-re lesz szükséged. Törtfuvar lesz, erre megvan az áruk.


Ha csak a sódert meg a cementet számolod, kb mixerbeton árban jössz ki, ha normális betont akarsz. De ha drágább is: én pont lefosnám, kevergessen a nyavalya 3 m3 betont.

2019. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kivan ásva a tükör, ba van zsaluzva , ha elő van készítva térháló akkor 2 ember elég neki , megtudják csinálni. Tehát csak ha szét kell teríteni és lehúzni akkor az nem olyan sok idő és munka.

Pumpa minek kellene hozzá?

2019. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 ember bőven elég hozzá. Az első meg nemtudom mit baromkodik, ha törtfuvar akkor csak pár ezer forinttal drágítja meg a számlát.
2019. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!