Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mekkora az a legminimálisabb...

Mekkora az a legminimálisabb összeg, amennyit egy fürdőszoba kiépítésére kell fordítani, ha már megvannak a hideg-meleg víz kiállások?

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
pár éve a szomszéd újította fel a fürdőszobát+wc-t (panel). mindenből újat vett (zuhanykabin, wc, mosdó, csaptelepek, csempe, stb.). 500.000ft-ra jött ki neki. de ez függ a csempétől, a kád/zuhanyzótól, miből milyen drágát veszel... illetve hogy mennyire drágán dolgozik a kőműves/burkoló /vízvezeték szerelő...
2019. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, honnan szerzel szakit.

Állítólag vidéken az ingyen és a 10 000 Ft között mozog egy egynapos munka díja, Budapesten és az agglomerációban ennek a hússzorosa-negyvenszerese a munkabér - már ha kapsz ráérő szakit egyáltalán, aki "ILYEN KIS MUNKÁT" (!!!) elvállal.

De jó sokáig kell árajánlatokat bekérni, mire napi 200 000-ért is találsz olyat, aki el is jön és nem felejti el a telefonszámodat, vagy a címet, vagy az időpontot...

2019. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Napi 200000ft egy jó ügyvéd díja.

Hülyeség

vidéki vagyok fürdő ha jót akarsz úgy 1,66millió azért kell

2019. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: Ha vidéki vagy, honnan tudod, hogy van Budapesten? Én budapesti vagyok, ingatlanjaim felújításával foglalkozom, az elmúlt éveket ezzel töltöttem.
2019. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!