Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szerb téglával valami tapaszta...

Szerb téglával valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nem sokat találtam róla neten, konkrétan majdnem semmit, van valakinek tapasztalata szerb téglával? Kicsit olcsóbb mint mondjuk a leier. Ez konkrétan 38-as, porotherm szerb tégla
2019. jún. 5. 22:48
 1/3 anonim válasza:
Nexére gondolsz? Én most építek, 30 N+F porotherm let végül. Nagyon sokáig filóztunk a Nexén, ráadásul határ mellett lakunk, de lebeszéltük magunkat, mert rossz a kerámia minősége. Pontatlan a kidolgozás, rosszabb vele dolgozni, könnyen törik, ráadásul az épfizikai értékei is rosszabbak.
2019. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom Nexe volt-e, mert megmondom őszintén nem is néztük még meg. De amit most a Nexére kidobott a google az valóban nem tűnik túl jónak, középen kicsit nagyok a lyukak szerintem :D


Egyébként maradtunk végül a 38-as leiernél, biztos ami biztos :)

2019. jún. 11. 10:24
 3/3 anonim válasza:
A közepén dierkt nagyon a lyukak. A probléma az vele, hogy nagyon kemény, nehéz vele dolgozni és könnyen törik. Szar az égetése is...
2019. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!