Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Felújítás

A kérdés

Hogyan kell a konyhában elzárni a vizet? Vagy ha a vizvezetéket hihúzom a mosogatogepbol például akkor abbol jonni fog viz?

aug. 14. 02:56  Privát üzenet  

A válaszok

Azaz

Húzd csak ki! Mindent bele. Adj neki! 😊

A válasz 14%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 26%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 14. 03:45 Privát üzenet
Általában a mosogató alatt van egy csap, azt kell elzárni. Illetve nálunk anno a wc-ben a hátlap mögött volt még egy foelzarocsap. Ha csak kihúzod a vezetéket, kb 100% hogy elönt a víz.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 14. 06:51 Privát üzenet
Ahhoz, hogy elzárd a vizet, kéne tudni hol vannak az elzárócsapok. A mosogatóból meg ne húzgáljál ki semmit, kivétel az edénytartók.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 14. 08:32 Privát üzenet

Te inkább ne nyúlj semmihez.

Üdv, az alattad lakó.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 14. 09:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meglévő házba hogy szokták bevinni a vízvezetéket?
Hogyan tudnám ennek a vízvezetéknek a "T" elágazását egy szimpla könyökre kicserélni, megszüntetve a baloldali vízvezetéket?
Köteles vagyok-e "térítésmentesen" megengedni az alsó szomszédomnak, hogy a telkemen át vezesse le a vízvezetékét és a gázt, - ha nem tudja másfelől bevezetni?
Válaszfalba be lehet vésni vízvezetéket?
Ha a kettővel felettem lévő szomszéd átalakítás közben megsértette a központi vízvezetéket és nálam folyik a víz ha közvetlenül felettem lévő megengedi a csapot mit tehetek?
Vízvezetéket (fürdőszoba, konyha) miből lehet a legolcsóbban kihozni? Úgy értem milyen anyagból?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Felújítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!