Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Régi üveggyapot szigetelés...

Régi üveggyapot szigetelés helyett van olyan szigetelőanyag, ami azonos vastagság mellett jobban szigetel?

Figyelt kérdés

Adott egy régi üveggyapot szigetelés. Szeretnénk lecserélni, viszont fontos, hogy az új szigetelés semmiképpen nem lehet majd vastagabb a jelenleginél.

Van olyan szigetelőanyag, amiből x cm vastagság jobban szigetel, mint szintén x cm régi üveggyapot?


Kőzetgyapot? Hungarocell? Mit ajánlanátok?


2019. aug. 22. 10:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#10

Praktiker oldalán nézegettem meg találomra a szigetelőanyagokat. Én eddig úgy ítéltem, hogy ők valid infókat írnak a termékeikről..

2019. aug. 23. 11:18
 12/17 anonim ***** válasza:

Aerogél többszörösét szigeteli adott vastagságban, mint bármely gyapot vagy EPS. Sajnos ma még az ára a magyar ember számára kábé a megfizethetetlen kategóriába esik.

[link]

2019. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Aki ennyire ért hozzá (és lepontozott) az elmagyarázná, hogy szerinte miért páraáteresztő az EPS!?
2019. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szüleimnek üveggyapot van a padláson a födémben, 10 év alatt 6-7 cm-t esett össze. Emiatt 2 éve még terítettünk rá 10 cm, hogy meglegyen a megfelelő vastagsága.
2019. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mindenhova a megfelelőt kell használni. Üveggyapotból is van többfèle, lètezik rètegrend.
2019. aug. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Purhab szigetelés, mely 2,5X többet tud.
2019. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Elmondaná valaki, hogy miért lettem lepontozva a purhabbal? Nézzetek már utána okosok!
2019. okt. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!