Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Teljes tetőcserét szeretnénk...

Pipike32 kérdése:

Teljes tetőcserét szeretnénk a házunkon a padlástér beépítésével. Ma kaptam árajánlatot egy csapattól. Érdekellne vajon nem e kér sokat?

Figyelt kérdés

A tető térfogatát 200-220 nm-re számolta

Költségének 6,5-7.5milliót mondott elsőre.. Ez a tető bontás, Új építésű kivéve a tűzfal illetve a csatorna csere..

Reális vajon az ár?



2019. szept. 27. 02:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
6os vagyok miért lettem lepontozva? Egyik rokonom tetőfedő ács és ő ilyen korrekt árajánlatot ad.
2019. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekünk a tető 160m2, anyag szükséglete 195m2 lemezből vágások miatt, így a munkadijat is 195m2re számolták. Anyag ár 1.1m a szerkezet ép csak a csere + munkadíj 5-6000/m2
2019. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat..nem kaptam értesítést..

Konkrétan közölte hogy a munkadíj 3.5 milla..

Az anyag költséget nem sokallom hiszen én is utánna jártam mi mennyi és kiszámolni is sikerült!Talán kicsit elmérte magát ahogyan én számolom de nyílván irka firka árajánlat engem nem érdekell

Nem fogadtam és nem is fogadom el az ajánlatát..inkább már kivárom a tavaszt és szépen megveszem az alapanyagot..majd barátokkal lebontjuk a tetőt..kiöntetem betonnak és kőműves ismerőssel elkészíttetem a 30-40 cm emelést körbe a házon..no majd ez után jöhet az ács és teheti fel az alapanyagot amivel nem húzott le hisz én rendeztem..aztán ismét a kőműves a tűzfalakat felépíti..

Javaslatuk volt a 30 cm emelésre hogy dupla sorba 15*15 cm gerendákkal oldjuk meg

Én az Ytong mellett döntöttem most több okból kifolyólag de ez majd tavasszal...

Nem volt az árban a belső munka..semmi féle formája sőt a kőműves munka sem

A szigetelés,bádogos munka tartozott még ebbe az árba illetve a terasz befedése!

Semmi extrát nem kértem tőlük

A 30 cm emelés tényleg nem sok..de a gyerekeknek tökéletes lesz a tetőtér arra amire kell..viszont nem annyira észrevehető :D

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat

Bombázzatok nyugodtan

Egy Önfejű Anyuci :D

2019. szept. 27. 23:39
 14/17 anonim ***** válasza:
15%
Mondjuk az is lényeges hogy Budapesten vagy Szabolcsba.
2019. szept. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha Bp és szabolcs között van 2.5-3 millió eltérés akkor inkább hivok messziről egy brigádot és fizetem a szállás plusz ellátásukat. Mert így kb 2-2.5 millio megmaradna.
2019. szept. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sehol nem írtam mennyi csak azt hogy jelentös külömbség lehet.
2019. szept. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Reziben van a ház(Zala megye.. Keszthely mellett) A brigád viszont Pesti..
2019. szept. 28. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!