Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vízvezeték és csatorna tervlap...

Vízvezeték és csatorna tervlapok kikérése? Hol kell?

Figyelt kérdés
Hàz felújítàs alatt àllunk, a vízvezeték csöveket szeretnénk kicserélni, de ahhoz hogy tudja a mester merre hàny méter cső kell plussz hogy àrat is tudjon mondani, kellene neki a vízvezeték csőrendszer tervlap. Az a kérdés hol tudom azt kikérni és mennyibe kerül?

2019. szept. 27. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Magán telkeken ilyen rajz nem létezik.

Menjen oda a mester,és mérje meg.

Telken belül csak a víz óra,és csatorna aknája van jelölve .Ez megtalálható a szolgáltató közmű térképén .

2019. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem keress másik vízvezeték szerelőt. Egyrészt nem világos mire gondolsz. A meglévő vízvezetékről kellene rajz neki? Arról nem lesz. De az amúgy is minek, ha új szerelés következik? Akkor nem mindegy, hogy fut a régi víz/PVC? Ha pedig nem a meglévő kell neki, akkor gyengén utalt rá, hogy terveztesd meg X tízezerért egy tervezőnél az új rendszert. Ha ő tervrajz nélkül nem tud neked árat mondani, keress másikat mert valószínű tipikusan a "találjon ki mindent mást" típusú szerelő, 0 megoldóképességgel.


Egy vízvezetékszerelő

2019. szept. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehàt víz /csatorna is bent van a hàzban,tehàt minden megvan,csak az a baj hogy màr nagyon régi csövek vannak bent nemrég vettük a felujitandó hàzunkat, kihivtuk a pàrommal a viz szerelőt, elmondtuk neki hogy viz vezeték korszerűsítést szeretnénk, abban a hitben voltunk hogy ott helyben tud àr ajànlatot tenni, de annyit mondott kellenek neki a tervlapok hogy tudja hàny méter csövet kell venni stb és hogy ő az alapjàn tud àrajànlatot mondani. Ezt mondjuk énsem értem.azért irtam ki ide hàtha valaki érti hogy ez most mi... Mert sajnos én nem értem. De azért az eddigi vàlaszokat köszönöm.
2019. szept. 29. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!