Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Felújítás

A kérdés

Ha nagyon sötét, foltos falat szeretnék átfesteni sokkal világosabb színre azt hogyan lehet megoldani?

Arra gondoltam első körben átfestem fehérre és csak utána festem a kiválasztott színre.

okt. 10. 07:13  Privát üzenet  

A válaszok

Szia, az ötlet jó, de mitől sötét, mitől foltos?

Milyen festék van most a falon?

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont okt. 10. 09:31 Privát üzenet

Lehet hogy két réteg fehér is kell, az a legolcsóbb.

A kérdés, hogy már hány réteg festék van fent, és elbírja e még a 3-4 réteget...

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont okt. 10. 11:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha jól gondolom akkor 2 réteg van rajta. Ez volt az első festés, új ház. Hogy milyen festék van rajta nem tudom

De elvileg valami mosható.

# 3/5Időpont okt. 11. 11:40 Privát üzenet
Ha két réteg, és új ház, akkor nem lehet gond: fesd akkor át fehérrel, aztán mehet rá a világos szín.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont okt. 11. 11:44 Privát üzenet
Szerintem picit csiszold át, utána alapozó és rá a színed.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont okt. 11. 17:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Poros, salétromos, téglapince falát mivel kezeljem le hogy mehessen rá vakolat ami ne legyen aztán penészes?
Milyen anyagokkal lehet javítani egy vakolt és tapétázott beltéri falat, ha a padlótól kb.50 cm magas sávban vannak olyan helyek, ahol a tapéta felpúposodott és érezhetően...
Sötét lila, foltos falat hogy lehet házilag átfesteni sokkal világosabbra, szinte fehérre?
Sötét, élénk falat szeretnék (nagyon) világosszürkévé varázsolni, hány réteg fehér festék kellhet alapozásnak?
Milyen színűre fessem a falat, ha a bútor diószinű és benne van fekete üveg, és alapjáratban valami sőtét színű falat szeretnék, én például lilára gondoltam, csak hogy pontosan...
Milyen színre fessem a falat? A nappaliban egy sötét rózsaszín ülőgarnitúra lesz, bükk laminált padló, bézs cserépkályha. Szeretnék valami erős színt ide, de mit?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Felújítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!