Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vállalkozó szellemű emberek...

Vállalkozó szellemű emberek segítsége?

Figyelt kérdés

Vásároltunk egy házat és a sweethome3d free verziójával már a létező összes lehetőséget (ami eszembe jutott) megcsináltam de mindig.van valami ami nem jó.

Van valaki akinek lenne kedve segíteni ebben?

Azért itt kérdezem mert tervezőre nincs pénz a 4fal nyilván adott azon belül még 1 ami marad az összes többi megy.

Hátha valaki máshogy látja.

Ragaszkodok pár dologhoz szóval igazi kihívás

Üzenetben leírom a ház méreteit és hogy mit szeretnénk bele stb.

Hátha...:)



2019. okt. 11. 16:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
ingyen senki nem fog neked dolgozni, ez egy komplett építész szakági tervezési munka.
2019. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Nem egy diplomával rendelkező emberre gondoltam :D

Egy átlag emberre aki hobbiként tekint erre

Félreértés ne essen.

2019. okt. 11. 17:46
 3/28 anonim ***** válasza:
39%
Krisztus kőporsólyát sem hobbiból...
2019. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%

"Nem egy diplomával rendelkező emberre gondoltam :D

Egy átlag emberre aki hobbiként tekint erre"

Félreértés ne essék, de miből gondolod, hogy egy amatőr aki hobbiból csinálja jót is fog neked "tervezni"?

Én is amatőr "festő" vagyok, mégse hívnak a Nemzeti Múzeumba restaurálni.

2019. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%
Ahhoz inkább magyarul kéne elmondanod, mit szeretnél. Én azt se tudom megállapítani a kérdésedból, mit kérdezel, mit tervezel.
2019. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
54%
22.000 Ft + ÁFA órabérben dolgozom. Továbbra is érdekel?
2019. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok semmit gondoltam vannak még emberek akik csak úgy segítenek másoknak jóindulatbol..

Ja abból nem lehet megélni csak jót tesz a lelkünknek azt meg minek is?!

Én csak ötleteket szerettem volna gyüjteni mert hátha más, más szemszögből látja. Nem feltètlen megépíteni azt a házat amit ő "tervez'

Én igenis szeretek csak úgy másoknak segíteni anélkül hogy kapnék valamit de biztosan velem van a baj.

Képzeljétek hobbim a sminkelés és szivesen kisminkelek mást is anélkül hogy fizetne érte mert nem szakmám..

Itt le is zárnám a dolgot.

2019. okt. 11. 19:35
 8/28 mindentudó99 ***** válasza:
63%
Nem tudom mi az a swwethome de én lerajzoltam az elképzelésem egy A4 re a tervező lerajzolta ahogy kell. Fel lett èpítve és marha jó lett pont olyan amilyet akartam. Felesleges megsértódni nem igen fog senki ingyen házat tervezgetni neked. Biztos sok idő is 8ngyem vadidegennek senki nem áldozza az idejét. Nem egyenertékű a sminkeléssel.
2019. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%
Figy akkor is bunkóság hogy elvárd hogy ingyen dolgozzanak neked, mintha valakit megkérnél hogy fesse le a házat neked ingyen, de a festéket te hozod.
2019. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Igazatok van.
2019. okt. 11. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!