Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vállalkozó szellemű emberek...

Vállalkozó szellemű emberek segítsége?

Figyelt kérdés

Vásároltunk egy házat és a sweethome3d free verziójával már a létező összes lehetőséget (ami eszembe jutott) megcsináltam de mindig.van valami ami nem jó.

Van valaki akinek lenne kedve segíteni ebben?

Azért itt kérdezem mert tervezőre nincs pénz a 4fal nyilván adott azon belül még 1 ami marad az összes többi megy.

Hátha valaki máshogy látja.

Ragaszkodok pár dologhoz szóval igazi kihívás

Üzenetben leírom a ház méreteit és hogy mit szeretnénk bele stb.

Hátha...:)



2019. okt. 11. 16:39
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Gondoltam talán valaki tud ebben segíteni mert tanácstalanok vagyunk kicsit most per pillanat..

De akkor sem szeretnénk több 10ezreket meg 100ezreket kiadni egy tervezőnek inkább lehet több idő de megpróbáljuk mi kitalálni mi hogy legyen.

Sajnos nem tehetjük meg, önerőből, hitel,csok és társai nélkül kell megoldanunk nekünk sokat jelent 10ezer ft is.

Köszönöm a normális válaszokat:)

2019. okt. 11. 20:16
 12/28 anonim ***** válasza:

"Gondoltam talán valaki tud ebben segíteni mert tanácstalanok vagyunk kicsit most per pillanat."

Akkor ird ki a konkrét problémát, csatolja 1 alaprajzot, vázlatot és biztos sokan adnak ötletet.

2019. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha csatolsz alaprajzot, megnézhetem. Engem pl. érdekelnek az ilyen dolgok.

Meg írd le pontosan légyszi, milyen programot használtál.

2019. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy tudnék alaprajzot csatolni.

8méter széles 15méter hosszú házról van szó.

A házon belül van egy fal amit meg kell hagynunk ez a ház hosszával párhuzamosan van a külső faltól 3méterre.

Tehát 3méter széles helyiségek férnek el ott.

Remélem érthető sajnos szakszavakat nem tudok :/

A program neve Sweet home 3D

Ingyenes

Itt 3D-s nèzetbe is megtudjuk nézni amit rajzoltunk, ablakokat ajtókat lehet meg bútorokat elhelyezni

2019. okt. 11. 21:37
 15/28 anonim ***** válasza:

Fáradt vagyok helyetted dolgozni! De segítek én is szívesen.

Rajzold le, fotózd le (mentsd ki a képernyőképet) majd töltsd fel valamelyik képmegosztóra (pl.: imgur), majd oszd meg itt a linket!

2019. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Rendben van holnap megcsinálom és feltöltöm

Köszönöm :)

2019. okt. 11. 22:36
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Pont ennyit akartam én is írni, ahogy a kifejtést és az első hozzászólásokat olvastam, hogy annyit azért jó lett volna dolgoznod még a kérdésen, hogy betárazol illusztrációkat és terveket egy képmegosztóra. Ha a kifejtésben csak ennyi lett volna (de legalábbis a linkekkel indul), szerintem csont nélkül pörögne a brainstorming (meg a hülyéskedés persze), főleg ha nem sütöd ránk a "segítőkész" bélyeget. :)
2019. okt. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Jó.. tudom.. sajnálom ha ezzel valakit megbántottam.

[link]

Remélhetőleg sikerült ha nem valaki irja meg hogy nem jo :D

2szobát szeretnénk, gardrób , konyha, nappali, külön mosdó, mosókonyha,kamra.

Plusz terasz ami nappaliból nyílik teraszajtóval.A fürdőre nagy ablak, és nem szeretnénk hosszú folyosós megoldást :)

Ha valaki tud segíteni és szeretne is akkor megkérhetem, hogy irjon üzenetben?

Lehet úgy egyszerűbb. :)

Köszönöm szépen

2019. okt. 12. 11:48
 19/28 anonim ***** válasza:
A legfontosabb kimaradt, a tájolás, mert ugye nem mindegy merről van a benapozás, gépész/építész kollegák tudják miröl van szó. Valamint a falazat anyaga, rétegrend, stb, ezek mind fontos dolgok, nem mindegy hogy egy házat évi 30 vagy 300 ezer Ftból fűtesz ki. Milyen fűtésrendszer lesz? Hol lesz a hőközpont? Azért ezek is fontosak.
2019. okt. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

A tájolás az ami az alaprajzon van?

Szomszéd telek milyen távol van?

2019. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!