Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ezt a hibát a parkettásunk...

Ezt a hibát a parkettásunk követhette el vagy máris feljött egy kevés víztől? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


Mikor lerakta a parkettát nem néztük meg különösen mert még nem lakunk itt és csak gyorsan kifizettük..

körülbelül 3 napja felmostam a padlóról az ott maradt festéket, nem bő vízzel, épphogy csak.

Szerintetek ez már a viz miatt jött fel vagy alapbol igy lett lerakva csak nem vettük észre?😥


2019. okt. 12. 07:48
 1/9 anonim válasza:
52%

"Mikor lerakta a parkettát nem néztük meg különösen mert még nem lakunk itt és csak gyorsan kifizettük"

Ehhez csak gratulálni tudok.

2019. okt. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
22%
Azt meg Te sem gondolhatod komolyan, hogy a felmosástól feljön a parketta.
2019. okt. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Hibás lerakás. Ha klikkes a parketta, akkor ez előfordulhat, ha szennyeződés kerül az illesztésbe.


Ha nincs alatta - megfelelő - alátétfólia vagy nagyon egyenetlen az aljzat, akkor is előfordulhat ilyen.


Ennek a kijavításához egyértelműen vissza kell szedni a parkettát.

2019. okt. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Ezekhez a klikkes parkettákhoz ABSZOLUT egyenletes aljzat kell. Minél vékonyabb a parketta, annál inkább. Lehet gyártási hibásis, de valószínűbb , hogy egyenetlen a talaj, vagy bekerült valami szemét az illeszésbe. Én nem szedném vissza, csak ha használat után, miután összezáródnak a terheléstől, rosszabbodik a helyzet.
2019. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
szerintem nem a víztől dagadt meg, rosszul lett illesztve, vagy eleve szar volt a nút.
2019. okt. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Vagy valami dzsuva került a nútba, vagy gyártási hibás volt eleve és szét volt már szakadva a nút, és nem pattant össze normálisan.

Bár én az elsőre tippelnék.

A felázás, és az egyenleten aljzat nem ilyen hibát produkál.

Az MDF padlót visszabontani normálisan nem lehet, szóval nehogy ilyenekben gondolkodjatok.

Nagyon éles tapétavágóval meglehet próbálni elvágni a nútot, óvatosan be lehet nyúlni a késsel ott ahol szét van válva.

Aztán gumikalapáccsal leütögetni. Talán annyit enged alatta a polifoam, hogy ez a pár mm szintkülönbség eltűnjön valamennyire.

2019. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ mindenkinek!
2019. okt. 12. 10:40
 8/9 OliviaMoore válasza:
0%
Most néztem meg több helyen is van ilyen, csak nem ennyire láthatóan.
2019. okt. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 OliviaMoore válasza:
0%
A miénken is vannak, de nálunk tuti a parkettás hibázott.
2019. okt. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!