Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A fekete fürdőszobáról mit...

A fekete fürdőszobáról mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Fekete csempére gondoltam. Elegáns vagy gáz? Szép vagy nyomasztó? Bevállalnád vagy tuti nem?
ápr. 29. 15:06
1 2
 1/14 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, a hátránya mint minden sötét színű felületnek, hogy nagyon látszik rajta a vízkő. De bevállalnám ha lehetne.
ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Borzasztó nyomasztó, mintha egy kripta lenne, másrészt egy küln takarító kell hozzá, aki minden használat (akár csak kézmosás) után letörli a vízkövesedést.
ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

A világért sem.Ez mindig úgy néz ki ,mintha koszos lenne.

Lelki nyomoronc aki ilyennek burkoltat.

ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Én csak fekete gránit mosdóval találkoztam. A tulaj minden kézmosás után szárazra törölte, különben látszott rajta a vízkő. Átkozta a napot, amikor megvette.
ápr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Csak a padló és a fal lenne fekete, a nyomasztó hangulatot hófehér zuhanykabinnal, wc-ksgylóval, mosdókagylóval és fürdőszoba szekrénnyel,valamint a fehér mosógéppel és törülköző szárítóval, illetve a fehér ajtóval, fehér plafonnal és a fal szabaon maradt részének fehérre festésével oldanám.


Ez az egyik terv.


A másik, hogy szürke burkolat, szürke fallal ésfehér brendezéssel, ajtóval, plafonnal.


A harmadik pedig, hogy a burkolat is fehér, márványos csíkokkal, a berendezés,ajtó,plafon és a fal szabon maradt része is hófehér.

ápr. 29. 16:29
 6/14 anonim ***** válasza:

Még vízlágyítóval sem! Csak a konyhába van szerencsére fekete csapom, és fekete mosogató tálca. Minden használat után szárazra kell törölni, mert foltos lesz. Lágyított víz esetében nem a vízkő hanem a só csapódik ki a vízcseppek kerületén.

A fürdőben pedig fröcsög a víz minden fele...

ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Zuhanykabin lenne, a zuhanytálca fehér,mosdókagyló fehér.
ápr. 29. 16:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld olyanra, amilyen te szeretnéd, különben folyton azon fogsz agyalni, hogy miért nem vállaltad be :)
ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A Sims nevű játékban voltak hasonló fürdőszobáim. Én abszolút megértem, ha valakinek ez tetszik, mert van egy hangulata... Viszont tényleg érdemes figyelembe venni az itt hozzászólók kétségeit is: hogy mennyire rohadt dolog takarítani és folyamatosan vízkőteleníteni egy ilyen fürdőszobát.


Egyszer egy munkatárs házibuliján jártam eszményi fürdőszobában: ott nagy levelű (igazi!) növényekkel körülvett kövek alól előcsordogáló, tiszta üvegfelületre folyó, majd onnan szintén a kövek közé visszafolyó vízben lehetett kezet mosni. Csodaszép volt tényleg, és hangulatos! De nem tudtam nem belegondolni abba, hogy milyen meló lehet itt mindent tisztán-, illatosan-, egyben- és életben tartni. Állandóan mindent takarítani, nem megvárni semmit meghalni, megrohadni, bebüdösödni, hogy meglegyen ez az üde dzsungel-illúzió.... Meg hát hogy megéri-e? Mert normális, dolgozó emberek voltak, jó fizetéssel, de azért nem annyira jóval, hogy fussa egy egzotikus kertészre csak a fürdőszobát karbantartani...

ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Laktam albérletben, ahol fekete csempés fürdőszoba volt (padló es fal). Ahogy írták, állandóan vízköves volt, folyton takarítani kellett. Nem is nézett ki jól így nagy felületen a sok fekete. Én sem javaslom.
ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!