Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panellakás régi nehezen...

Panellakás régi nehezen nyitódó-záródó ablakait fellehet újítani?

Figyelt kérdés
Nem szívesen költenék 100ezreket műanyag ablakokra

2019. okt. 17. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor költsél 200 ezreket fa ablakokra...

Egyébként mindent fel lehet újítani, kérdés hogy van e értelme és megéri e egyáltalán.

2019. okt. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Egy jó asztalos be tudja állítani, ha lehetséges még, de egy jo betanított ablakbeszerelő is, csak nem valószínű, hogy be fogja, mert magasabb a rezsióradíjuk, minthogy megerje ilyenekkel foglalkozni.

+ Az olyan asztalosok mint pl én, jelenleg 1.5 évre be vagyok táblázva, annál korábbanra ilyet csak jó barátnak vagy rokonnak vállalnék, nekik sem szívesen, és főleg nem szívességből.

2019. okt. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
De mondjuk kezdő koromban ilyen melókkal kezdtem, szóval friss asztalosoknál még lehet esély... Csakhat ott meg a szaktudás helyén meg tipmix van.
2019. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy lehet 1.5 évre előre betáblázni magad? Az ilyen szöveget sose értettem... Majd 1.5 évig vár rád valaki, hogy megcsinálj neki egy konyhabútort és addig nem költözik be, vagy mi? :D
2019. okt. 17. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért van "másfél évre betáblázva" mert egész nap itt irkál a gyakorin...
2019. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!