Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit ajánlanátok kinél, vagy...

Mit ajánlanátok kinél, vagy hol leher/érdemes megtanulni a szobafestő szakmát?

Figyelt kérdés
...csak Pesten van tanfolyam...
2019. okt. 31. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:

"csak Pesten van tanfolyam..."


Ha nem azt akartad írni, hogy pesti tanfolyam érdekel akkor jó nagy marhaságot állítottál.

Mert rengeteg helyen van tanfolyam.


Mi a terved a szobafestő szakmával?

Ha ebben szeretnél dolgozni akkor el kell végezned egy OKJ-s képzést, hogy legyen róla papírod.

Hacsak saját magadnak szeretnél dolgozni, akkor menj el egy festő mellé segédmunkásnak és ott megtanulod.

2019. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De sem tanfolyam nincs (ennyit arról, hogy VALÓJÁBAN ki beszél ostobaságokat), sem a festők nem hajlandóak tanítani.


Hadd ne mondjam mim kivan már azzal, hogy amit az ember szeretne megtanulni, nem hagyják!!!

2019. nov. 1. 09:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Te állítasz hülyeséget, sőt még meg is akarod magyarázni.


Baján lakom itt minden évben indítanak iskolai képzést.


De ha bepötyögnéd a Googleba akkor csomó lehetőséget kiad.

2019. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ne beszélj már ennyire félre, ennyire égbekiáltó hülyeségeket! Ha mondom, hogy utánanéztem és nincs tanfolyam, egyes egyedül csak az a Kapos 2007 meg valami Oktat60 indít képzést, de azok is azt mondják, ha nincs meg a megfelelő lélekszám, akkor egyedül Budapesten tartják meg az órákat. Tehát nincs képzés! Hagyjuk már ezt a hülyeséget!


Festők meg csesznek tanítani. Mindegyiknek megvan a saját oja/baja miért nem. De a lényeg sajnos az, hogy nem.


:(

2019. nov. 1. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Az hogy minimum 10főb kell az nem azt jelenti hogy csak pesten lesz.


Kicsit jobban is utánanézhetnél mielőtt neki állsz okoskodni.


Tessék kikerestem neked :

[link]

A gyakorlati oktatás pedig a preceptum kft tartja.


Ismerem a tulajdonosát tőle tudom, hogy minden évben indul.


De rögtön a google még adott találatokat rá

[link]

[link]

[link]


Ezen kívül van még jó pár ami nem pesti ha lusta vagy kikeresni szívesen belinkelgetem neked.

2019. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Hagyd, már eldöntötte :/
2019. nov. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Én 350 ezer ft/ 1/4 év, és ki tanítalak! Ugyanis 3 évig tanultam(iskola) +az életben a mai nap is. :) Ennyire egyszerű!
2019. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Én szívesen tartok gyakorlati oktatást és ösztöndíjat is fizetek ha találsz OKJ-s tanfolyamot. Ráadásul restaurátorok mellett dolgoznál, úgyhogy nem csak

glettelgetnél meg teddizgetnél, hanem itt az enyvesfestéstől a masszamunkáig mindent megtanulhatsz és egy "kicsivel" többet tudsz majd mint egy most végzett, mert a műemléki terület sokkal bonyolultabb téma mint egy új építésű lakás kifestése. Ez persze nem jelenti azt, hogy mázolni vagy tapétázni nem fogsz tudni.

2019. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, ha nem vagyok túl indiszkrét, hogy az ennyire önzetlenül felajánlott segítség neked miért érne meg?
2019. nov. 3. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!