Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Sérült járólapokat hogyan...

Sérült járólapokat hogyan pótoljak más méretű és színű járólappal, hogy valamennyire esztétikus legyen az eredmény?

Figyelt kérdés
Sajnos kb. 4 db régi járólap megsérült a fürdőszobában, mondanom sem kell, hogy mérete 31,5 x 31,5 cm, így színben és méretben is hasonlót már nem találok. 30 x 30 -ast találtam hasonlót, de ha ezeket egy az egyben cserélem, akkor a fúgaméret 1 cm fölötti lesz. A másik ötletem, hogy több darabból vágok esetleg kisebb négyzeteket, amelyekkel szebben ki tudom tölteni a területet. Burkolással foglalkozók szerint mi lenne a jobb megoldás. Az egész fürdőszobát nem akarom emiatt felverni.
2019. nov. 9. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, ha színben passzoló mozaiklapokat veszel, de nem ártana valahogy úgy megcsinálni, hogy szimmetrikus legyen, tehát valamilyen mintát kiadjon, ne pótlásnak nézzen ki. Ehhez lehet, hogy fel kell szedned még egy pár jó lapot is, de nyilván azt szeretnéd, hogy jól is nézzen ki!

[link]

2019. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél fel több régi lapot és tegyél a helyükre mozaikot, mintha szándékosan ilyen mintával készült volna annak idején.
2019. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A mozaik lapokat lehet kisebbre vágni?
2019. nov. 9. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Persze hogy lehet! Csempevágó és kész!

2019. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!