Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kézi présgépekből van több...

Kézi présgépekből van több féle "pofájú" is?

Figyelt kérdés

Ötrétegű csőrendszert szeretnék néha préseléssel összeszerelni press idomokkal, mert lesz ami a falban megy majd.


Venni rendes gépet 300e-ért nem akarok, bérelni szintén nem szeretnék, mivel ha szükség van rá, akkor 1-2 darab idomhoz fog kelleni, arra nem fogok bérelgetni, főleg ha épp vasárnap délben jut eszembe, hogy most meg akarok csinálni valamit.


50e körül ki tudnék adni egy olyanra amit kézzel kell összeszorítani, pl ilyenre:

[link]


Nem szükséges, hogy a legprofibb legyen, mert nem ipari felhasználásra kell.


Azt nem tudom, hogy ebből van többféle verzió is? Erre írja, hogy TH 16-20- stb présfej. (a TH nem tudom, hogy mit takar)

Van más fajta is, vagy ha egy ilyet megveszek, akkor bármelyik presses idommal használhatom? Ha többféle van, akkor melyik az amit érdemesebb beszerezni?


Tehát nem szeretném azt, hogy megveszek egy szerszámot és nem találok hozzá idomot, vagy csak horror áron.


Köszönöm előre is, ha segít valaki.



2019. nov. 19. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Talán ez segít, itt vannak préspofa mérete/fajták, és, hogy milyen fajta csőre alkalmazhatóak.


Bővebbet remélem ír valaki hozzáértő.

2019. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, a pdf szerint sok fajta van.

Ahogy keresgéltem, úgy látom, a legtöbb esetben ezt a TH-t árulják. Valszeg majd rákérdek szerelvényboltban is.

2019. nov. 19. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
vannak roppantós idomok is, ahhoz csak 2 villáskulcs kell.
2019. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, használtam őket. Viszont nem az igazi. (szakmabeliek szerint se) 1 héten át húztam meg újra és újra mire végül nem csöpögött. De nem is ez a gond. Falon belülre nem szabad roppantósat tenni, csak préseltet.
2019. nov. 21. 08:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval kiadsz a kézi gépert közel 50et pofánként mondjuk 30et és ez megéri neked? Gratulálok
2019. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amit linkeltem az a pofákkal együtt kerül 50-60e-be.

Mint írtam, nem ipari felhasználásra lenne, nem kell, hogy bírjon napi 100 préselést.

2019. nov. 24. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!