Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha feketék a bútorok, milyen...

Ha feketék a bútorok, milyen színű legyen a fal?

Figyelt kérdés
Nappali és háló egyben, zömében fekete illetve sarok garnitúra fejére fehér kanapé, nos én kék falat gondoltam, de többen azt mondják hogy rideg lenne, mit tanácsoltok?
2019. nov. 26. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet kék, csak világosabb árnyalatban.
2019. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy modern?

Pl. nekem a kiwizöld nagyon bejön, a feketével különösen jól mutat.

Kékkel - nem is tudom.

A feketével minden összeillik, itt tényleg semmi más nem számít, csak a te ízlésed.

Talán pirosat ne, az olyan bordélyházas lenne.

A klasszikus fehérrel sem lőhetsz mellé.

2019. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vilagosszurke.
2019. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen világos szín jó hozzá. Esetleg a halvány falszín sötétebb árnyalatával lehetne tapéta sáv az ágy körül vagy a nappali részben. Tehát halvány kék mondjuk a fal, és sötétebb kék+ezüst mintás tapéta. Szerintem az jól nézne ki. De függ a szoba méretétől és a bútorok stílusától is.
2019. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fehér, napsárga, mindenféle zöld, szürke. A kék lehet jégkék. De a kék és a szürke szerintem is nyomasztó lesz. Én zöldet vagy napsárgát (nem túl sötét meleg sárga) tennék.
2019. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hideg színek csak nagyon világos, déli fekvésű helyiségekben mutatnak. És a kék, fekete nagyonis hideg szín. Totál rideg lenne a szoba. Szerintem egy nappali+szobának melegséget kell sugároznia. A feketéhez sokminden megy, de elég karakteres szín, visszafogott falat választanék, halvány, pasztell színeket. Karamell, vanília, kávébarna. De kéket tuti nem. Nézegess lakáskultúrás képeket, mi fog meg, milyen hangulat. Ha tetszik a skandináv hideg egyszerűség, ám legyen, de akkor nagyon okosan kell kitaláld.
2019. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!