Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogy szereljem meg?

Hogy szereljem meg?

Figyelt kérdés

Kitört ez a csavar a fából, ahogy a képen látható, a műanyag sínben volt, ti hogy szerelnétek meg? Ragasszam be a csavart, miután kijavítottam a felületet, vagy csináljak egy új nyílást folyékony fából, mit tehetnek? Tök új volt a bútor(cipősszekrény).

kepkuldes.com/image/heYqbN



2019. dec. 12. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
A kép még úton lehet valahol .
2019. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Utolsó sor a link, de mint szöveg van beírva. Másold ki.
2019. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a képet nézed, rájössz, hogy hol és milyen funkcioja lehetett annak a csavarnak? Én nem!!!
2019. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Maximálisan pillanatragasztóval ragaszthatod, mivel egy címet sem tudsz felrakni, nemhogy a csavar helyét bejelölni.
2019. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Több fotó alapján talán meg lehetne érteni, hogy miről is van szó. Feltehetően a másik oldalon is van egy ilyen, arról is kellene fotó. Folyékony fát semmiképp nem ajánlanám, az csak felületi hiányok kitöltésére alkalmas, igazi tartása nincs. Az is segítene, ha szabatosabban írnád le a műszaki állapotot, mert a kérdésben az írod, hogy "Kitört ez a csavar a fából", majd azt, hogy "a műanyag sínben volt". Akkor most a fában volt vagy a műanyag sinben ? A fa sem tűnik fának, mert legfeljebb bútorlap, porózus belső szerkezettel.
2019. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ctrl c, ctrl v

www.kepkuldes.com/image/heYqbN

2019. dec. 12. 22:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy pongyolán fogalmaztam, ezen próbálok csiszolni. Igen, bútorlap, nem tudom, pontosan miből készül, de fa szerű anyag, ha megnézitek az "ajtófa" belső részén van egy műanyag sín szerkezet, ahol látható a kiesett fehér elem benne a csavarral, mellette látható a helye a műanyagon, ahol a falba lehet rögzíteni. Ez egyszerűen súlyánál fogva kiszakadt magával rántva a beilleszkedést biztosító "faanyagot".
2019. dec. 12. 22:12
 8/9 A kérdező kommentje:
Másik oldalon nincs, olyan mélyre nem kellett csavarni.
2019. dec. 12. 22:12
 9/9 anonim ***** válasza:
A bútorlap roncsolódásától függően a lyukat felfúrod 8.as vagy 10-es fúróval (vigyázz ne szaladjon át). Faragasztóval egy megfelelő méretű köldökcsapot (fatiplit) ragasztasz bele. Másnap síkba fűrészeled. Kijelölöd a csavar helyét, csavar magátmérővel előfúrsz, és mehet a helyére. Tartós lesz, számos bútort javítottam már így.
2019. dec. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!