Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom nagyon idegesit,...

Anyósom nagyon idegesit, hogyan szereljem le?

Figyelt kérdés
Magára mondja, hogy ő igényes mert márkás cuccokba jár csak, és ezt úgy mondja, mintha én igénytelen lennék, mert nekem nem csak azok vannak. Férjemmel van 2 gyerekünk, lakásunk, nemrég újon vásárolt autónk, mert spórolunk. Neki egy régi autója van és albérletben lakik, de mintha én lennék a hulye, mert nem költök magamra annyit. Nincs műkörmöm, nem megyek 2 hetente fodrászhoz... Hozza teszem szép ruháim vannak, csak nem több tizezresek, hanem h&m, new yorker, tally. Mit mondjak, ha legközelebb megint engem néz le?
2019. szept. 15. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fiának így tetszel. Ne mondj semmit, jól van ez így, neki már csak az maradt, hogy henceg, hogy igényes - vagyis erre van igénye:D
2019. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
Nem neki kell tetszedjél.És ha nincs megelégedve a külsőddel,akkor vásároljon neked is márkás cuccokat,fizesse a fodrászodat és a manikürösödet.
2019. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
"Mama, attól nem leszel fiatalabb, hogy olyan cuccokat hordasz, mint a tinédzserek"Csak állj közel hozzá, hogy el tudd kapni, ha elájul a dühtől :)
2019. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!