Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerül berendezni egy...

Mennyibe kerül berendezni egy teljesen üres,40 négyzetméteres lakást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A teljesen üres lakás alatt azt értem, hogy se festés, csempézés/lapozás/parkettázás nincs meg, valamint berendezésileg is teljesen üres (konyhabútor, szekrény, hálószoba, hűtő stb.). Természetesen nem márványra gondolok most, hanem egy átlagos/jó minőségű dolgokra. Bútorozásban meg például IKEA, JYSK árszinvonalra. A válaszokat előre is köszönöm!

2020. jan. 7. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2-2,5 millió ha a gépészethez, villanyhoz, nyílászárókhoz nem kell hozzányúlni és a padló is oké a burkoláshoz.
2020. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Ikea, na az aztán minőség, már attól leszakad az ágy h ráül az ember.
2020. jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Burkolás 1 M

Festés 0,5 M

Mosógép, mosogatógép, hűtő, főzőlap, sütő, páraelszívó, mikró 1 M

Bútorok, szőnyegek, apróságok 1 M

Vígasztaljon, hogy nem kell mindent egyszerre megvenni.

2020. jan. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Mindekinek!
2020. jan. 8. 08:49
 5/6 nemaRendőrség ***** válasza:

Attól is függ mi az amit meg tudsz/akarsz csinálni.

Ha burkolástól, parketta lerakástól, festéstől nem riadsz vissza, esetleg van pár haver aki segít százezreket spórolhatsz.

Bútorokat érdemes lehet használtan venni, most költöztem bútorozatlan albérletbe, kellett venni pár dolgot, használtan van sok jó olcsó dolog, főleg ha ráér az ember.

Pár gép is lehet használt.

2020. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam 30 nm-volt, a burkolásra 1.2 millió volt a legolcsóbb ajánlat (észak-nyugaton). Röhögtem egy nagyot, majd 2 hét alatt megcsináltam magamnak anyagáron, és nem lett rosszabb mintha szaki csinálta volna. A konyhabútort is magamnak raktam össze bútorlapból, a szülői házban lévő, 1.5 milliós alapján.

Nekem volt időm és szerszámaim, na és persze türelmem.

A többi cucc árát meg lehet nézni neten.

2020. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!