Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülne kb a parketta...

Mennyibe kerülne kb a parketta a szobámba?

Figyelt kérdés

Van egy laminált padló és már teljesen kuka az egész. Viszont nem értek hozzá milyen árakban mozog ez teljes költséggel felújítással szakemberrel együtt aki lerakja. Ja és Vidéken nem Pesten.

Tud valaki mondani kb árat? 40-50 ezer? 20 m2


Köszi



2020. jan. 14. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak a parketta ára 40-50 ezer.

Plusz a szegélyléc, szivacs, fólia, lerakás.

Talán kijön 100 ezerből.

2020. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. jan. 14. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valódi parkettát akarsz, annak azért 8-10 ezernél kezdődik az anyagára/m2. Neten utána nézhetsz. Laminált olcsóbban kijön. Munkadíj is legalább 3-5 ezer. Igaz, ezek pesti árak.
2020. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3: Én 3 éve csináltattam, 3500-tól volt igazi parketta 8 000-ig. Nekem még jobban is tetszik az olcsóbb, csomósabb, szinesebb.
2020. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3: Ja, és lehet venni bontott parkettát is, sokszor ingyen elvihető, vagy bontásért cserébe ingyen elvihető.

Vagy maradék vadiúj, bontatlan csomagolású parketta túlvásárlás miatt szintén magánszemélytől sokkal olcsóbban vehető. Mi is a Jófogásról vettük.

Az első osztályú parkettát féláron venni is kijön 4500-5000/nm alatt.

Szóval én nem tartanám spórolásnak ehhez képest a laminált padlót, azt ugye nem lehet felcsiszolni, egyszer használatos.

2020. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, ez jó ötlet! #5 - ös.
2020. jan. 14. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!