Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Felújítás

A kérdés
bamboochatheone nevű felhasználó kérdése:

Okosotthon berendezései?

Ti milyen kiegészítőket, berendezéseket tennétek/tettetek egy kezdő okosotthonba? Szellőzés, fűtés, világítás főként. Nyáron kezdem a házam felújítását és ezeknek a helyeit ki szeretném alakítani előre.

Keress kérdéseket hasonló témákban: világítás, LED, szellőzés

jan. 14. 21:19  Privát üzenet  

A válaszok

Én egy okos bébiszittert fogadtam, aki mindent elintéz.

38N

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 14. 21:31 Privát üzenet

Akik szeretik az új technológiákat: "jajj de jó én is ilyet akarok"

Akik kifejelesztik ezeket a technológiákat: "isten ments, hogy az én házamban ilyen legyen"

Azt akarom ezzel mondani, hogy bármilyen új okoskütyü ami a hálózatra csatlakozik és irányítással bír a lakásod felett, az egy rossz ötlet.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 15. 00:34 Privát üzenet

Magyarul fogalmad sincsen,

mindössze divatozni akarsz.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 15. 01:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben úgy tűnik senki nem értette eddig a kérdést. Kétszenzoros automata szellőzés, vízszivárgás figyelő, szoba fényerő szabályzó(automata redőnnyel és fényszenzorral), páratartalom figyelő/szabályzó, külső fényviszonyokat figyelembe vevő szoba fényerő szabályzó és ezek társaira gondoltam. Ezt mind be tudom kötni és le tudom programozni PLC-vel akár mobilappos vezérléssel is. De igazatok van csak divatozni szeretnék. Ötletgyűjtés volt a cél de ez besült.

Nekem nem kell hangvezérelt siri meg alexa alapú megfigyelő.

# 4/6Időpont jan. 15. 03:45 Privát üzenet
Mit értesz a "helyeit" alatt? Pl. Nekem a szellőztetőm 160-as spirálkorcolt csövekkel van kiépítve. Bazi sok helyet foglal.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 17. 22:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Gondolok itt arra hogy az automata redőnyöknek előkészítem a villamos csatlakozást, a szellőztető rendszer csöveit berakom az álmennyezet fölé, a központi vezérlő helyét kialakítom stb.

# 6/6Időpont jan. 18. 01:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ismer vki okosotthon rendszereket? Melyiket ajánljátok?
Okosotthon késöbbi lehetőségéhez milyen kábelt kell falba vezetni? Uht, UTPre emlékszem korábbról, de lehet nem az.
Google Home Mini csere Hive Starter pack (okosotthon) -ra? Megérheti?
Készítettem egy okosotthon vezérlőt Arduino-val. Szükséges valami ahhoz, hogy a vállalkozáson keresztül okosotthonokat építsek ki ennek segítségével? Gondolok itt az "E" jel hiányára a készüléken.
Mik egy lakás alap berendezései?
Jelen jogszabályokban megvan szabva, hogy egy autószerelő műhely berendezései/bútorai miből lehetnek? Pl satupad asztallapja.

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Felújítás rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!