Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 35nm-et mennyibe kerül lejáról...

35nm-et mennyibe kerül lejárólapozni?

Figyelt kérdés
Anyag költség érdekelne a járólap 70.000Ft ahhoz mennyi anyagot vegyünk ragasztó stb Magunknak csináljuk így munka díjat nem kell számolni.

2020. febr. 23. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Mekkora lap. Mekkora fuga?

Aljaztkiegyenlítővel együtt?

2020. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ragasztót 2 rétegben érdemes kenni (padló + lap hátoldala) -> kb 5 kg / nm -> 175 kg csemperagasztó, ez 7 zsák (eseleg 6-ból ki lehet hozni) -> Baumit FlexUNi-val szerintem amit nem lehet felrakni azt nem is éri meg, kb 3500 Ft / zsák


Fugának egy 5 kg-os vödör elég, az 4000 Ft kb, ha nem extra színt vagy márkát választasz. Alapozóval még midnenképp ki kell kenni a burkolás előtt az aljazatot, abból egy 5 literes kanna kb 3000 Ft.


U.i.: Nem vagyok burkoló, én is magamnak felújítok, kb ennyi szokott lenni

2020. febr. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. kb mindent úgy írt ahogy én is mondtam volna.

én is magamnak csináltam, csak mapei cuccokkal, mennyiségben és árban is ugyanennyi volt kb.

az alapozás tényleg nagyon fontos! ha nem alapozol, az alkzat kiszívja a ragasztóból a vizet, nem fog tartani semmit.

2020. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!