Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha munkások dolgoznak nálatok...

Ha munkások dolgoznak nálatok a napi bér mellé ebédet is adtok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 25. 08:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%

Reggel kávé, napközben ásványvíz és kész.

(És még ez sem kötelezően elvárható!)

2020. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Dehogy kell!

Ez egy csökevény, ami abból az időkből maradt meg, amikor még kalákában épültek a házak, rokonokkal-ismerősökkel, szívességből, ingyen, illetve visszasegítéssel.

Akkor nyilván volt ebéd, mert senki nem akarta lenézetni magát, hogy az INGYEN munkásoktól ennyit is sajnál.

De vadidegen embereket, akik pénzért dolgoznak nálad miért kellene etetni? Esetleg egy kávé, vagy víz és akkor már figyelmes voltál. Nem is értem a férjedet!

2020. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem, még magamra sem főzök.. Kávéval, vízzel megkínálom, vagy esetleg sörrel (utóbbinak nagyon örültek..).

Nagyobb felújításnál én ott sem voltam, hagytam a lakásban egy karton ásványvizet, pár sört, szappant, wc-papírt, törölközőt.

2020. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%
Legfeljebb kávéval.
2020. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez a 4000 euró, meg a teljes ellátás nekem is tetszene.Ezek szerint mi tök rosszul vállaljuk a munkákat :)
2020. febr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!