Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ezt hogy oldanátok meg,...

Ezt hogy oldanátok meg, milyen sorrendben, milyen (anyagi) beosztással?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy lehetetlent kérdezek. Jelentős családi segítséggel (plusz jelentős hitel) házat vettünk, amin volna elég sok felújítandó. Nemcsak kerítés, szigetelés esatobbi, de az előző lakó elvitte a lámpatesteket, és kellene függöny, bútorok stb.

Eléggé meg kell fognunk a pénzt, hogy a kötelezőket fizessük.

Viszont jó lenne, ha közben kicsit lehetne haladni a házzal is. Csakhogy elég kevés jut rá. Mit csinálnál?

- vennél mindenből valamilyet, amíg jobb nem lesz;

Vagy

- megterveznéd az egészet, és elkezdenél gyűjteni a jobb minőségű dolgokra, és addig elviselnéd, hogy csupaszak a falak stb.

Azzal is bajban vagyok, hogy lennének nagyobb léptékű dolgok, de közben (hangulatilag) nagyon hiányoznak a kisebbek. Teljesen biztos sem vagyok abban, hogy hogy kellene berendezni, örülnék tanácsnak - de a lakberendező sem lenne olcsó.

Biztos más is volt ilyen helyzetben...


2020. febr. 26. 18:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg a "konyhank" egy lomtalanításon talált asztal? Amibe vegtam egy lyukat és beleültettem egy mosogatót... meg mellette van 2d régi kiszuperált salgó polc... meg egy másik asztal, rajta egy 1 főzőlapos indukciós rezsó, és egy mini hordozható tefal sütő. ennyi... majd lesz jobb, addig meg ez is elég mindenre.
2020. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!