Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kinek van igaza?

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Fogadtunk, hogy:


Festés


Van egy 50m2 panellakás.

1 nagyszoba, egy kicsi, egy kis főzőfülke meg egy fürdőszoba.

Utóbbi kettőnél kb pár m2-ről van szó, mivel full csempe az egész, jóformán plafon.

A belmagasság kb 230 cm.


A fal jó állapotú, nem kell javítani sehol, se glettelni se semmi, csak festeni.


Szerintem 2 napos munka.

Itt a 2 nap alatt 2*10 órát értek.

Más szerint 2 nap alatt nem lehet megcsinálni.


2020. márc. 2. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges.
2020. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bőven belefér 2 napba .
2020. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha magamnak csinálom 1 napba is belefér..
2020. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 L.. István ***** válasza:
100%
Több idő telik el a pakolással-fóliázással mint a festéssel. Festő (teddy) hengerrel hamar megvan, egy nap elég.
2020. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szakit fogsz ki.

Bele kell férjen két napba, de olvastam már itt olyat, akinél a 4-5 napos tetőcsere féléve tart.

2020. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
pakolás, fóliázás 4 óra, festés graco airless festékszóróval 1 óra.
2020. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Pakolni se kell, mert üres a lakás.

Köszi a válaszokat

2020. márc. 2. 19:44
 8/13 anonim ***** válasza:

Siman belefer.

Kollegam megcsinalta ugyanekkora lakasunkat 2 nap alatt, ugy hogy glettelni is kellett. Egyedul!

2020. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Ha nincs nagy glettelesi meló, akkor egyedül kiguritok 2db 16literes diszperzitet.. Persze függ a sarkoktol, ablakok kavaitol stb.. Szerintem felesleges festőt fogadni.. Pláne ha nincs szakértelmet igénylő munka.. Gletteles, tapéta csík, repedések hálózasa stb


Amúgy meg 1x hívtam festőt, többet soha.. KB 2 hét volt utána az ablakot, ajtót, parkettát kaparni.. Mert ugye áldott mester betegség.. Gyorsan kifest, de már glettelni nem akar, foliazni maszkolni minek... Pedig a festés része.. Festeni meg minden hülye tud... Nem véletlen volt női munka a ház meszeles a parasztoknál

2020. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
akinek 2 nap alatt leglettelte és le is festette, annak 1 év után le fog omlani az egész, a glett nem tud megszáradni 1 éjszaka alatt főleg ilyenkor.
2020. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!