Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek is igaza van?

Szerintetek is igaza van?

Figyelt kérdés
Én szeretem a fahatású padlólapokat, olyat is szeretnék a szobámba, mellé egy szőnyeget.(ilyen "szőrös" szőnyeget ha valakinek így már rémlik) Na szóval a kívánságommal nincs is probléma csak az hogy anyukám nem akarja, mert ő eleve nem szereti, más részt van ott padlószőnyeg... de nekem az nem tetszik és szerintem nem is olyan problémás az a fahatású padló mint egy padlószőnyeg... szerintetek mit kéne tennem? Itt a felújítás, most kezdjük el. Célozgassak rá még vagy hagyjam a francba mert teljesen igaza van? VÁLASZOKAT KÖSZI!😁 15f

2017. máj. 30. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
A szőnyegpadló már nem divat, amellett nem lehet olyan alaposan kitakarítani, hogy ne legyen tele poratkával és van aki erre allergiás, vagy idővel allergiássá válik.
2017. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Hát ezek eléggé drága kívánságok, ha nincs rá saját pénzed, akkor nem várhatod el a szüleidtől.
2017. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
15 éves vagy, komolyan azt várod, hogy erre a pár évre amit még otthon töltesz, ekkora beruházást csináljanak a szüleid? Vagy te is mamahoteles akarsz lenni, még 50 évesen is anyucinál akarsz lakni?
2017. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem pár évet fogok itthon tölteni, mivel a házunk óriási, direkt úgy választottuk, hogy elférjünk egymás mellett, és mégse lógjunk egymás nyakán. Egyedül a kert és a lépcső ház lenne majd közös.persze nem terveztem 30 éves koromig otthon lenni, de mégis ha gebasz lenne lesz hol laknom, ami nem azt jelenti hogy anyu apu fogja fizetni az én dolgaimat, sőt egy idő után szeretnék én rájuk költeni, ezért kell most ehhez az alapot megteremtenem, hogy addigra már egy jól fizető munkám legyen, amivel akár a szüleimet is eltarhatom ha addigra szar se lesz már a nyugdíj... de persze van nem kis félretett pénzünk, de bármi történhet, addigra legyen egy fix pénzem nekem is..legalábbis ez a terv
2017. máj. 30. 18:55
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Mondd meg neki hogy a te szobád, a laminált padló sem drágább mint a padlószőnyeg de cserébe egyszerűbb tisztán tartani és higiénikusabb is (por, stb.) és olyat szeretnél és kész. Nem értettem az ilyen szülőket sosem akik a gyereküknek akarják megmondani mi legyen nekik a jó. Elég nagy vagy ahhoz hogy eldöntsd mit szeretnél és a kérésed abszolút nem irreális, és nem is kerül extra költségekbe.
2017. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Miért utolsó? Talán a meglévő szőnyegpadlót lecserélik fahatású padlóra? Már ha szerinted a kívánsága nem kerülne extra pénzbe. Ha extrákat akar, keresse meg szépen a rá valót.
2017. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6. FELÚJÍTANAK, szóval a padlócsere szerintem nem extra kívánság hanem alap dolog. Én úgy értettem, cserélik a padlókat, csak épp az anyukája a padlószőnyeghez ragaszkodna.


Feltételezem, hogy a kérdező tiniszobája nem óriási, és ha ez a probléma talán még pénzt is adna bele, biztos van zsebpénze is. 2-3.000 ft-ért már bőven kapni laminált padlót.


Amúgy kérdező, a szőrős szőnyeg az a shaggy.

2017. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.Nem akarja nekem megmondani mit csináljak, mit akarjak, csupán elmondja, hogy ő mit gondol és nem akarja, hogy a jó állapotban (nem tökéletes) padlószőnyeget lecseréljem... ő probál "terelgetni" engem, de nem erőltet rám általában semmit rám, max elmondja mekkora hülyeség amit akarok..
2017. máj. 30. 20:53
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ilyen 4x4 méteres a szobám gardóbbal együtt, nem tudom ez nagynak vagy kicsinel számít. Emberfüggő. Habár a mostani szobámnál nagyobb. Azt se tudom mivel töltsem ki.😁😂 Az ágy adott, szeretnék egy asztalt is be, amire majd egy gép és hasonló dolgok kerülhetnek..de van egy külön kis szoba ami gardrób...jelen helyzetben nem az de minek tudnám használni? Szóval ruhásszekrény kilőve a szobában...mit lehetne még betenni? Kérek ötleteket, reális árakon belül ha lehet. Jahh, és kérlek adjatok tippet milyen ágyat vegyünk, mert nem tudom megéri e drágábbat kérnem vagy abból is ugyanúgy kispórolják az anyagot.Minden szoba berendezéssel kapcsolatos tippet várok!😁
2017. máj. 30. 20:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"a laminált padló sem drágább mint a padlószőnyeg"

a laminált már majdhogynem olcsóbb!

az 59%-ost meg hagyjátok, valószínűleg soha nem volt gyerekszobája, és ha neki szar volt akkor mindenkinek legyen az -mentalitással éli az életét a szerencsétlen.

2017. máj. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!