Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nektek milyen színű a konyha?...

Nektek milyen színű a konyha? Szín választás előtt állunk

Figyelt kérdés

Mahagóni pontosan ilyen színű a konyha szekrény : [link]


A padló járólapozva van, márványos kék,hűtő fehér, székek feketék, tűzhely szürke színű, asztal színe mindig változik mert viaszos asztal terítőt veszek rá. Na most mi nem bírunk dönteni milyen színű legyen a konyha. Mindenképpen valami világos színben gondolkodunk ami nekünk nem tetszik: kék,sárga,zöld,lila. Ezek kizárva.

Elmentünk obiba szét nézni milyen színek vannak fél órát álltunk és bámultunk :D eddig se tudtuk el dönteni most még végképp nem 😅😂

Nektek milyen színű? Hátha valami tippet tudtok adni ami úgy megtetszett a szürkéskék az árnyalatai dulux festék márkánál..



2020. márc. 6. 09:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

10: Én nem jöttem rá, bocs.

Nekem a konyha az a konyha járólapja és benne levő tárgyak.

Nálunk minden fal fehér. Ettől csak akkor van eltérés, ha minden berendezés fehér (szőnyeg, függöny, bútor), akkor lehet a fal szines.

Tehát ha nálatok barna, fekete a bútor és a járólap is szines, már az is rettenetesen csiri (cigányos vagy proli), nem lehet még a fal is szines.

Ha soha nem akarjátok eladni a lakást, akkor mindegy.

2020. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A szüleimnél élénk sárga, a mi lakásunkban vajszínű. A legtöbb konyha ahol eddig voltam fehér volt.
2020. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azért nem proli még nem cigányos a lakás de köszi a megjegyzést 😂😂
2020. márc. 6. 18:24
 14/15 A kérdező kommentje:
Meg*
2020. márc. 6. 18:24
 15/15 anonim ***** válasza:
Homok színű padlólap, bézses világos fal, fehérnél éppen bézsebb csempe, fényes fehér bútor, dió pult. Gépek színe inox, hűtő be van építve. Mi a visszafogottabb színvilágot kedveljük, szerintem harmonikus és szép.
2020. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!