Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nagyon kicsi a 10nm2es hálószoba?

Toriiii66 kérdése:

Nagyon kicsi a 10nm2es hálószoba?

Figyelt kérdés
Új házba költöznénk, de az én hálószobám 10nm2 lenne... 17 éves lány vagyok, be tudom így rendezni jól? Tetőtéren van.
2020. márc. 7. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
A 10 négyzetnanométeres hálószoba valóban rendkívül kicsi, egy ember számára teljesen alkalmatlan. Ha 10 négyzetméterre gondoltál, az viszont teljesen jó, persze kérdés, hogy a tető mennyit vesz el belőle. Ezt nem írtad.
2020. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocsi igen négyzetméterre gondoltam
2020. márc. 7. 11:07
 3/13 alletta ***** válasza:
50%
kicsi. attól is függ. hogy mennyi bútort akarsz berakni. a falfelületeket is érdemes kihasználni.
2020. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyáltalán nem kicsi, persze kérdés, hogy a tetőtér mennyit vesz le belőle. De az alapok elférnek benne. Mármint ágy, íróasztal, szekrény. Nem tudom ezen kívül mit akarsz, de szerintem ha okosan csináljátok, akkor remekül be lehet rendezni azt is. Amúgy Pinteresten keress rá arra, hogy "small bedroom ideas". Rengeteg ötlet van, hogy miképp lehet helyet spórolni.
2020. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Éppen elég, de tetőtérben klimatizálni kell, hogy nyáron használható maradjon.
2020. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hálószobának nem kicsi. "Lakni" kicsi, de ha ennyi hely van, akkor ennyi van. Még így is bőven lehet, hogy a ház elhelyezkedésé, árát, állapotát, környezetét számításba véve ez a legjobb megoldás.
2020. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 nemaRendőrség ***** válasza:
80%
Mint hálószoba teljesen jó, de mivel fiatal vagy ezért valószínűleg háló plusz nappali lesz. Annak sem rossz 2 nagyon max 3 ember esetén
2020. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez egy durván 3x3 méteres helyiség.

Amennyiben engedi a mennyezet lejtése, egy ilyen befér.

[link]


illetve egy 80x200 cm-es ágy.


Szerintem egy főnek elég.

2020. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Ne vegyél egyszemélyes ágyat. Hosszútávon csak a baj van vele. Oké hogy a kétszemélyes több helyet foglal, de mikor a párod felmegy akkor kényelmetlen lesz.

Illetve nem felesleges hely az ágy, nagyon sokmindent lehet alá/bele pakolni.

2020. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
10 m2 szoba, amiből 4 m2 csak az ágy. Grat.
2020. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!