Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnám a kicsi szobámat...

Hogyan tudnám a kicsi szobámat berendezni jól?

Figyelt kérdés
egy kb.14 négyzetméteres szóbáról lenne szó. van kettő kisebb beépített szekrény, egy ágy, 1 íróasztal amin van a gépem, tv állvány, szekrény, faliszekrény, és egy polc. Ez még így elég üres, hogyan tudnál feldobni a szobát, milyen fali dekorációkat tegyek/vegyek?

2017. júl. 9. 22:28
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem vegyél parafa táblát. Tudom, nem valami sok, de a szobába vagyon jól mutat. Szőnyeget is, ha nincs. És fali dekorációnak nyomtass ki képeket, és ragaszdt a faladra gyurma ragasztóval
2017. júl. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vegyél pár képkeretet és tegyél azokba képet majd rakd fel a falra ezáltal már nem lesz annyira üres. A polcokra petig vegyél vagy szerezz dísz tárgyakat (amik tulajdonképpen semmire sem jók de jól mutatnak)
2017. júl. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja igen szőnyeget veszek, meg a praktikerbe van ilyen négyzet alakú fali polc amibe kb 6 kocka van és viszonylag olcsó is arra is gondoltam.
2017. júl. 10. 08:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Innen válassz valamit a falra, keret sem kell.


[link]

2017. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nézegess youtubeon olyan videókat hogy "my room", aztán menj el jysk,kika,moemax,pepco és jönni fog magától :)
2017. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!